Diego

Diego
Nimi:Diego
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:pruun
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SOLIIDNE HÄRRA DIEGO OTSIB OMA PÄRISKODU!

Diego, lühidalt Dio on pärit Viljandist, Viiratsi alevikust. Kiisupoiss vuras 09.06.2022 Pesaleidja poole ja kolis Tallinna hoiukodusse 10.06.2022. 

Diego on soliidses eas härrasmees, täpselt me ei tea, kui vana ta on, kuid hinnanguliselt on ta sündinud kuskil 18.05.2017. 

Tänavaelu on oma märke jätnud: algselt oli Diego üpris räsitud välimusega, kehal jäljed kaklemisest ja ehmunud olek. Praeguseks on ta ilusti kosunud ja muutunud väga ilusaks kassiks, kellel on lummavad suured rohelised silmad ja huvitava mustriga karvakasukas: ilus segu kreemvalgest ja pruunikas-beežist. Diego on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiiditõrje. 

Hoiukodus olles sai Diego oma hirmudest üle ja nüüdseks ei karda inimestega koos olla. Julgeb juba mängida ning talle ei meeldi enam pugeda peitu ja üksinda olla. 

Hetkel Diego otseselt pai ei lase teha, kuid tekki mähituna olles rahuneb ja naudib paisid. Kammimisel hakkab isegi nurruma! 

Hoiukodusse jõudes oli Diego tervis korrast ära, kuid pika ravi tulemusena tema terviseseisund on nüüdseks stabiliseerunud. Siiski vanus ja tänavaelu jätsid oma jälje, Diego peab elu lõpuni saama Renal ravitoitu ja regulaarset tervisekontrolli. Hetkel on tal neerunäitajad normi piires ja ka enesetunne on tunduvalt parem.

Diego on FIV-positiivne. Rohkem infot selle kohta -> http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Kui sa tunned, et oled see õige inimene, kes saab Diegole kodu pakkuda, siis palun vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest" ja Diego hoiukodu võtab Sinuga ühendust!