Dimitri

Dimitri
Nimi:Dimitri
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VANAHÄRRA DIMITRI OTSIB ENDALE PESA, KUS RAHULIKULT VANADUSPÕLVE NAUTIDA

Dimitri on sõbralik seeniorkiisu, kes on püütud Raplamaalt. Kui taat kätte saadi oli ta kehvas seisus - ta oli kõhn, räpane ning üldiselt räsitud, peale selle oli veel tema ühes esimeses käpas kaks koledat auku. Dima aga kannatas vapralt ja väärikalt ära kõik protseduurid ja "kiusamised" mis temaga tehti ning peale kõike seda ta ikkagi usaldab seda kahejalgset. Sellega probleemid ei lõppenud ja Dimal avastati diabeet, mille tõttu tuleb ka kõik hambad kassikesel eemaldada. Dimitri on umbes sündinud arstide arvates 2013 aastal, kuid tegelikult võib ta olla hoopiski noorem, sest tervislik seisund on ta vanemaks teinud.
 
Dimtri on ideaalne inimesele, kes sooviks paimaiast ja rahulikku kassi. Härra teab, kuidas ilusti käituda ning ringi rahmeldamine ja asjade lõhkumine on temal juba ammu minevikku jäänud. Temale piisaks ühest pleedist ja soojast nurgakesest, kus rahulikult uneleda. Parim lahendus oleks, kui ta saaks ka veidi õues käia, sest olles terve oma pika elu õues veetnud, on ta sellega harjunud. Väga mõnus oleks, kui keegi ka vahepeal pead ja kõrvatagust sügaks, siis on ka nurrumootor kohe töös.
 
Vaadates Dimitri sakilisi kõrvakesi, võib tunduda, et ta on kakleja tüüpi. Aga tegelikult on hoopis vastupidi - härra saab väga hästi läbi teiste kiisudega. Ja need väiksed sälgukesed teda ei sega - armid ju kaunistavad meest!