Dina

Dina
Nimi:Dina
Loomaliik:Koer
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:pruun
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Noor sõbralik DINA kodupakkumiste ootamas!
Dina on kaheaastane tubli koerake, kes sündis Moskvas ning oma lühikese elu jooksul on jõudnud kokku puutuda inimeste julmuse ja ükskõiksusega. Õnneks Dinal vedas ning tänu vabatahtlikele sattus ta esialgu hoiukoju ja pärast kolis Tallinnasse. Hoiukodus näitab Dina ennast igati parimast küljest: ta saab väga hästi läbi koertega ja kassidega ning ka väikelastega. Iseloomult on ta väga sõbralik ja seltsiv, armastab inimesi, asju ei riku, inimese äraoleku ajal ei haugu, kohaneb kiiresti uute tingimustega. Autos sõidab rahulikult ja heameelega. Õues jalutades suhtub võõrastesse koertesse sõbralikult, käib korralikult rihmaga ja oskab baaskäsklusi. Sobiks väga hästi teise koera või kassi seltsiliseks ja ka suure pere pereliikmeks.
Dinale väga meeldib veeta aega diivanil, eriti kui inimene on kõrval ja lõputult pai saada. Lemmikmänguasjadeks on kummist ja nöörist mänguasjad.
Dina on keskmist kasvu (ca 50 cm) ja kaalub ca 19 kg. On harjunud kolme jalutuskäiguga päevas, kuid vajadusel võib harjutada kannatama pikemalt. Sööb nii kuivtoitu (Hill's ja Royal Canin) kui ka kodutoitu, armastab koerte maiustusi. Dina`l on kiip, pass, teostatud vaktsineerimiskuur ja ussitõrje ning ta on steriliseeritud.
Dina asub Tallinnas ja kutsub külla lähemaks tutvuma!
Videolingid:
https://streamable.com/rujpb1
https://streamable.com/id5i0w
https://streamable.com/1wgfvf
https://streamable.com/1vzf7v
https://streamable.com/teecah

 Kui sa arvad, et just Dina on sinule, siis täida allolev loomasoovija küsimustik!