Dolores

Dolores
Nimi:Dolores
Loomaliik:Kass
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIMAIAS DOLORES

Paimaias kaunitar otsib isiklikku sügajat. Dolores on meie hoole all olnud väga lühikest aega ning ilmselt ei ole ta oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, aga ta hakkas üsna kohe inimeste ja teiste kasside seas end vägagi koduselt tundma. 

Esimestel päevadel Pesas hoidis Lola väga omaette ja aina värises üle kere nagu haavaleht. Ta lasi end paidega hellitada, kuid värises käe all tuntavalt. Eest ära ei jooksnud, kuid puges pesakasti kõige kaugemasse ja pimedamasse nurka üritades seal nähtamatuks muutuda. 

Kuid paari päevaga ta leebus, sest tajus, et siin ei ohusta teda miski, ja näitas, kui paimaias ja tõeline nurrik ta on. Oh, nurrumootori asemel on tal traktor! Dolly sööb meeleldi peopealt ja sõrmede vahelt krõbinaid ning naudib paisid ilma hingevärinata.


UPDATE! Dolores armastab ko-hu-ta-valt mängida! Suleritv või nöörijupp - kõik on ühtviisi head tuuseldamiseks! Kõik sobib mänguks! 


Dolores on 5 aasta ja 8 kuune emane kass, kes saabus Pesaleidjasse Varjupaikade MTÜst 21.03.2023. Ta kasukas leidub nii musta, valget kui ka punast. Ta on saanud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid ja on valmis juba täna käpad kodu poole seadma. Ta on iseloomult leebe ja rahulik nurrik, kes sobib nii laste kui ka lemmikloomadega perre. Ongi hea, kui tal on kellegagi koos joosta ja mängida.


Doloresega saad veel kaua koos unistada ja neid unistusi täide viia. Kui Sa soovid kassituppa oma uut sõpra vaatama tulla, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja Sinuga võetake peagi ühendust.