Dolores

Dolores
Nimi:Dolores
Loomaliik:Kass
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIMAIAS MAADEAVASTAJA DOLORES

Seiklushimuline seltsiv Dolores otsib nii kadunud Atlantist kui ka oma päriskodu. Ta on kiiganud kogu maal üsna mitmesse asulasse, kuid pingutustest ja suurest ulatusest hoolimata pole suutnud täpset asukohta tuvastada. Nii saabuski ka Pesaleidja maadeavastajate organisatsiooni.


Alguses tasane ja vaid pesas tuduv kassike harjus paari päevaga järjekordse uue kohaga ära, sest tajus, et siin ei ohusta teda miski, ja näitas, kui paimaias ja tõeline nurrik ta on. Oh, nurrumootori asemel on tal traktor! Dolly sööb meeleldi peopealt ja sõrmede vahelt krõbinaid ning naudib paisid.

 

Doloresel on hea plaan, kuidas päriskodu leida, ja ootab samasuguseid mõttekaaslasi, kes julgeks temaga sellele põnevale avastusretkele kaasa tulla. Meeskond on tal peaaegu koos - puudu on vaid oma pere. Dolly armastab päikesesõõris tukkuda ja vahel omaette kassiasju ajada, kuid ta identifitseerib end pigem takjana, st üldiselt meeldib talle kas süles olla või inimese läheduses viibida kas tukkudes või uudistades, mida need kahejalgsed teevad.


Samuti armastab Dolores ko-hu-ta-valt mängida! Suleritv või nöörijupp - kõik on ühtviisi head tuuseldamiseks! Kõik sobib mänguks! Kui ta parasjagu magades päikest ei võta, silkab ta mööda tuba ringi ja mängib käpapalli. Dolly armastab väga päikest ja on hingelt lõunamaalane.


Dolores on 5 aasta emane kalingur, kes saabus Pesaleidjasse Varjupaikade MTÜst 21.03.2023. Ta kasukas leidub nii musta, valget kui ka punast. Ta on saanud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid ja on valmis juba täna käpad kodu poole seadma. Ta on iseloomult leebe ja rahulik nurrik, kes sobib nii laste kui ka lemmikloomadega perre. Ongi hea, kui tal on kellegagi koos joosta ja mängida.


Kolmevärvilised kassid toovad õnne. Vii õnn oma õuele. Kui Sa soovid Dolorest ja õnne, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja Sinuga võetake peagi ühendust.