Don Julio

Don Julio
Nimi:Don Julio
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÜDANTLÕHESTAVALT ARMAS JA ÄÄRETULT MALBE DON JULIO.

See armas, malbe kiisuke, on meie Don Julio. Don Julio on päris tugev nimi nõnda armsale kiisule, eksole. Hellitavalt ütleme talle ka Don. Donni jõudis meieni 2021. juunis, sünniajaks on tal aga umbes 2015. aasta. Pesaleidjasse kolis ta Narvast, kus tema elutee muidu kulgenud oli.

Don on poolpika kasukaga must-valge kirju isane kass. Ta on pigem väikest kasvu, pole väga kogukas. Võibolla tuleneb see ka Doni väga tagasihoidlikust loomusest. Ta poleks kass, kes oma toidulaua eest võitleks või julgelt ringi tuuseldaks, ei.. Don on nii hellake kui hellake saab olla. Kassitoas talle väga olla ei sobi. Mitte, et ta ise kuidagi protestiks ja välja nõuaks, aga nii malbe kiisu jääb lihtsalt oma pesakasti istuma. Seetõttu võtab Don meie eesruumis külalisi vastu, kuna saab seal omaette olla ja rahulikult kosuda. 

Don võtab kenasti kõik paid vastu ja temas on NULL kurjageeni või, noh, tegelikult ka null ellujäämis-insintki. Ei teagi kuidas ta nii kaua tänavatel hakkama sai. Don veidi ehmub valju heli või järsu liigutuse peale, kuid teda saab kenasti paitada, kammida, hellitada. Tavaliselt leiab ta siis meie eesruumis diivanil olevas pesas magamas. Kui inimesi paljuks läheb, siis kolib ta sama diivani alla. Aga valdavalt on Don inimeste liikumisega harjunud.

Ta väga tahaks oma koju, kuna selline kiisu lihtsalt nii väga vajab rahulikku kodust keskkonda. Don Julio on valmis uueks eluks väljaspool Pesaleidjat, sest ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud - seega esimesel võimalusel valmis uude koju kolima!

Kui just Sina oled valmis pakkuma Don Juliole sellist „uut seiklust“, siis vajuta siin samal lehel nuppu "Soovin seda loomakest" ning seiklus võib alata, tundub ju põnev!