Doris

Doris
Nimi:Doris
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SEENIR DORIS KOLIS OMA KOJU 28.12.2020!

Doris on sündinud 2012. aasta alguses ning tuleb tegelikult kodusest keskkonnast ja pole tänavaelu näinud. Siiski on tema elutee kurvavõitu, kuna pidi omaniku surma järgselt mitu päeva üksinda hakkama saama. Kui Doris 31.03.2020 Laagrist hoiukodusse jõudis, oli ta väga väga kõhna ning hirmul. Tühi kõht sai aga hirmudest võitu ja juba teisel päeval tuli ta oma peidukast välja kööki uudistama.

Õnneks taastus Doris oma üleelamistest ruttu ning nüüd on ta korraliku isuga kassiproua, kes tühjast kõhust alati ka valjuhäälselt märku annab. Uute inimestega harjumine võtab Dorisel veel natuke aega, kuid kogemus on näidanud, et see pole tema jaoks ületamatu takistus! Sõbraks saades naudib ta hea meelega paisid ning lubab end ka sületada. Kõige rohkem meeldib talle vanusele omaselt vaikselt aknalaual peesitada, ümbritsevat nautida ning oma pensionipõlve rahulikult inimeste juuresolekul veeta.

Kui soovid Dorisele kodu pakkuda siis, palun täida meie kiisusoovija ankeet https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja hoiukodu võtab Teiega esimesel võimalusel ühendust.