Doris

Doris
Nimi:Doris
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS PUNAPEA DORIS

Armas ja vapper punapea Doris astus üle Pesaleidja lävepaku alles hiljuti. Meie suureks kurvastuseks ei õnnestunud tal eelmises varjupaigas kodu leida. Ehk uues kohas saab Doris uue hingamise ning suudab koju minemiseks kõik tõkked sel takistusrajal seljatada?

Meil on siiralt hea meel, et Doris käpad meie juurde seadis. See värisev pikkade punaste juustega neiu on esimesest päevast peale inimesi ja teisi kasse kohutavalt kartnud. Ta ei ole kuri ega midagi, see vaene piinatud hing lihtsalt kardab nii väga ja jookseb ära, kui liiga suure hooga talle peale lennata. Tasakesi lähenedes lubab ta end lähemalt silmitseda ja mõne päeva eest võttis käe pealt maiustki. Tundub, et selline lähenemisviis toimib ja aitab vähehaaval usaldamatusest võitu saada. 

UPDATE! Nüüd on Dorake uue elukohaga paremini kohanenud. Jah, tihtilugu peidab ta end ikka pesas, kuid silkab ka mööda tuba ja armastab pai saada. Ta on endiselt kartlik, kuid on võtnud neli astet korraga avanemise poole.

Doris on 10 kuune emane kassipoeg, kes saabus Pesaleidjasse 21.03.2023 teisest MTÜst. Dorisel on pikk punakasvalge kasukas. Ta on saanud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid ja on valmis juba täna käpad kodu poole seadma. 

Doris on noor kassike, kellega koos saad veel kaua unistada ja neid unistusi täide viia. Kui Sa soovid kassituppa oma uut sõpra vaatama tulla, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja Sinuga võetake peagi ühendust.