Dreambell

Dreambell
Nimi:Dreambell
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS al 30.01.2019

Miks on nii et osad kiisud leiavad endale ruttu kodu ja samas kui teised ootavad seda aastaid ja ka siis pole ühtegi kodupakkumist?
Nii on juhtunud Drembelliga, kes on tegelikkuses super hea ja armas kass, aga silma ei jää kellelegi. Tõesti ta ongi tavaline triibik aga see eest ju nii armas ja südamik. Ta on olnud tubli ja kasvatanud ka üles oma poja Ciao, kes ammu juba oma kodus elab, aga Dreamy ootab juba pea 3 aastat... Miks ei soosi saatus küll teda?
Loodame, et nüüd lõpuks õnn pöördub.
Jõelähtme vallas elas üksik naisterahvas, kel olid mõned kiisud. Mõnest kiisust sai mingi hetk mitu ja sedasi sündis ka Dreambell. Nõnda nad seal kambakesi elasid. Kahjuks aga sattus tema perenaine hooldekodusse ja alles jäänud kiisusid ei olnud enam kellelgi vaja... nii kolis Dreamy kassituppa, kus ta järgmisel päeval juba poegis. Seetõttu võeti Dreamy hoiule aga kui ta poeg suureks kasvas, leidis Dreamy end jälle kassitoast. Nii suured elumuutused ja kolimised aga ei mõjunud Dreamyle hästi ning kiisuke muutus aina aramaks ning samuti diagnoositi tal äge kõrvapõletik, mille tüsistuste tagajärjel Dreamy oma pead veidi viltu hoiab. Tegelikkuses teeb see teda veel armsamaks . Peale kõike seda leidis Dreamy endale uuesti hoiukodu, kus ta on nüüd elanud pea 1,5 aastat. Küll on aga hoiukodu elukorraldus nüüdseks muutunud sedasi, et  hoiukodu kolis Norra elama. Küll aga on hoiukodul tore sõbranna, kes nende korterisse kolis ja Dreamy eest nüüd hoolitseb. Kahjuks me ei tea kui kaua selline elukorraldus jätkuda saab, sest uuel perenaisel on kasside vastu allergia. Me loodame, et Dreamy leiab endale nüüd ruttu kodu, enne kui hoiukodu perenaisel olemine halvaks muutub. Palun-palun-palun, aitame Dremy LÕPUKS oma koju.
Ta on nii hea kiisu ja väärib väga endale kodu. Ta on kiibitud, steriliseeritud, vaba kõigist putukatest-mutukatest ja kõigele lisaks omab ka oma isiklikku passi.

Ta on veidik häbelik aga tegelikkuses jube armas kaisukass. Anname talle võimaluse seda näidata! Täida ankeet ja hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust :)

***

DREAMBELLI TAVALINE ERILINE LUGU

Dreambelli senine elu ei erine suures osas teiste Pesaleidja hoole all oleva 400 õnnetu kiisu loost, küll aga on ta piisavalt eriline, et selle looma senised seiklused teieni tuua.

Jõelähtme vallas elas üksik naisterahvas, kel olid mõned kiisud. Mõnest kiisust sai mingi hetk mitu ja sedasi sündis ka Dreambell. Nõnda nad seal kambakesi elasid. Kahjuks aga ei saanud kasside toitja enda eluga ühel hetkel hakkama ning ta pidi hooldekodusse kolima. Kassid jäid omapäi. Õnneks lahenes kiisude probleem nende jaoks positiivselt ja Dreambell ning tema õed kolisid Pesaleidja varjupaika. Päev peale kolimist avastas meie vabatahtlik, et Dreambelli kõrval on pesakeses veel üks pisike kiisubeebi. Dreambel oli tiine ning poegis kohe meie varjupaika jõudes pisipoja Ciao! Ciao kasvas koos emmega meie vabatahtliku juures suureks poisiks ning leidis endale kodu. Nüüd ongi kord sellel armsal triibikul päris oma kodu leida!

Dreambell on alles nooruke, ca aastane kassineiu. Tema kasukas on ühele korralikule triibikule kohaselt mõnusalt vöödiline - tõeline triibikute austaja unelm. Dreambell oli kodukass, kellel oli kodu ja seetõttu on varjupaika sattumine talle palju stressi tekitanud. Ta väärib nüüd tõeliselt head kodu, kus ta saab rahulikult oma kassielu elada ega pea enam kunagi kolima.

Dreambell on kiibistatud ja vaktsineeritud ja omab isiklikku passi. Et kojuminek mugavam oleks, saab Dreambell uude koju kaasa ka Royal Canini kingipaki. Soovid Dreambellile pakkuda päris oma kodu, siis täida meie kiisuvõtja ankeet siin: http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik