Ed

Ed
Nimi:Ed
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Vennad Ed, Harold ja Nick läksid kõik koos oma uude koju 02.12.18. 

 

IMEILUS ED OTSIB PÄRIS OMA KODU!


Ed on tõepoolest ääretult ilus kassipoiss. Siiamilaadne, helesiniste silmadega ning igati sihvaka kehaehitusega hurmur noormees. Võlub pea iga südame, kes teda vaatama jääb. No miks ei peakski? 
Kassituppa jõudis Ed koos oma vendadega kodust, sest omanik haigestus ja suur hulk kasse jäi ühtäkki üleliigseteks. Ed hoiab oma armsa venna Haroldiga väga kokku ja sügaval sisimas loodame, et ehk leiavad nad koos oma päriskodu. Kuid otseloomulikult ei pane me kätt ette ühelegi pakkumisele, kus soovitakse Ed'ile üksinda kodu pakkuda. 


Ed on vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, on kastreeritud, kiibistatud ja on seega valmis kohe ja praegu kolima oma päriskoju. 
Palun ärge tehke otsust lihtsalt seetõttu, et Ed on siiamilaadne, siniste silmadega ja seega omapärane. Kass on pereliige ja rohkem omanikust loobuda ta kindlasti ei taha. Et Ed on alles pooleteise aastane, tuleb arvestada, et ta võib elada kümme või rohkemgi aastaid veel muretult. Olge valmis selleks vastutuseks! 
Kaasa võtab Ed Royal Caninilt pisikese moonakoti.
Kui oled huviline, siis täida ankeet palun: https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja me võtame sinuga ühendust!
Link Ed'i vennale Haroldile, kellega Ed igati kokku hoiab: 
https://www.pesaleidja.ee/loomad/harold-22272554/