Edison

Edison
Nimi:Edison
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HURMAV EDISON OTSIB ELUARMASTUST!

Edison on imekaunis triibuline kass, oma kõige paremates aastatest, nimelt on Edison kõigest viis aastat noor. See hurmav härra on on sama võluva hingega. Edison lihtsalt tuleb vaikselt sinu juurde, puksib peaga ning lihtsalt võlub kõik sinu peidus olevat paid välja. Sellisele triibikpoisile on lihtsalt võimatu, mitte pai teha.

Lisaks sellele on Edisoni näol tegu viimase hetke moe armastajaga. Edison kannab praegu selle sügis-talve kõigi kasside poolt ihaldatuimat soengut- lõvi! Antud soeng on kassipoisil valitud põhjusega, nimelt toob see soeng eriti hästi esile Edisoni imekaunid helepruunid silmad ning tema imekauni ümara näokese. 

Kuigi Edison on läbi ja lõhki pealinna poiss, siis sellele vaatamata on tema sees sama suur, hell ja rikkumata süda kui mõnel ehedal maalapsel, kes pole linnaelu veel kohanud. Tänu oma imearmsale iseloomule sobib, Edison väga hästi elama nii koos teiste kasside, kui ka lastega. 

Kui just sina soovid sellisele tõelisele jackpotile kodu pakkuda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja tule tutvu Edisoniga lähemalt. 
 

Edison võtab enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.