Edvard

Edvard
Nimi:Edvard
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAKSUPÕSKNE EDVARD OTSIB OMA PÄRIS KODU VÕI HOIUKODU ASAP!!!! Hoiukodu lõpetab 17.05!!!!

Armsa Edvardi leidsime 2021. aastal Jõelähtmelt, sellest ajast saadik on ta pidanud puuris olema, sest ei saanud teiste loomadega läbi. Nüüd ta ongi saanud jalga sirutada hoiukodus, kus ajaga on ta leppinud teise kodus oleva kiisuga ja uudistab juba, mida ka kahejalgsed teevad, seda endiselt ohutult distantsilt. Hoiukodu perenaine lahkub Eestist terveks suveks ja kassituppa tagasi minek oleks Edvardile väga raske. Äkki oledki sina see, kes Edvardi südame avab?

Edvardi süda sulab, kui näeb konservi - siis saab talle vahetevahel ka tasakesi pai teha❤️ Kiisu on uudishimulik ja tormakas, kuid ka väga arglik. Ta ootab, et kellelgi oleks tema jaoks kannatlikkust, avatud süda ja palju aega???? sest tänavaelu ei olnud temaga hell. Hoiukodus julgeb ta juba ringi uudistada ka siis, kui kahejalgsed läheduses on.

Edvard on sündinud arvatavasti 2018. aasta alguses, nii et vanust on tal umbes 5-6 aastat. Välimuselt on Edvard triibik, kuid krae ja sokid ning vahva põskhabe on tal valge. Kahjuks avastasime, et Edvardil on neerupuudulikkus ja seepärast saab ta eritoitu - teda ennast see ei häiri absoluutselt.

Ta on saanud kõik vajalikud vaktsiinid, parasiitide vastase tõrje. Samuti on kass kiibistatud ja kastreeritud. Kui Sa tunned, et Sul on tahtmist aidata ühte elust räsitud karvapalli, siis astu samm ette ja paku armsale Edvardile hoiukodu või päris oma kodu!

KAS SINA SAAKSID OLLA EDVARDILE HOIU- VÕI PÄRISKODU? Kui sa tahaksid olla see, kes väikse Edvardi südame sulatab, ootab ta sind
Tallinnas hoiukodus. Enne seda saad tutvuda looma võtmise tingimustega siin: https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/
Kui sa tahaksid olla see, kes väikse Edvardi südame sulatab, ootab ta sind Tallinnas hoiukodus. Tutvu palun looma võtmise tingimustega, seejärel klõpsa nupul "Soovin seda loomakest" ning hoiukodu kutsub sind Edvardile külla!