Edvard

Edvard
Nimi:Edvard
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAKU EDVARDILE PUURIST PÄÄSEMISEKS HOIUKODU!!
Edvard kolis Pesaleidja kassituppa 26.11.2021 Jõelähtmelt. Tal ilmselt ei olnud hea elu tänaval, sest inimesi ta kardab veel väga. Arvatavasti on noormees sündinud aasta 2017 paiku, ehk on umbes 5-6 aastat vana. Välimuselt on rohkem triibik, kuid siit-sealt leidub ka valgeid kohti.
Edvard vajaks enda kõrvale kedagi, kes annaks talle kohanemiseks nii palju aega kui ta vajab, sest praegu ei arva ta inimestest midagi. Pigem istub kuskil peidus ja kaitseb end sisinaga. Kuid kui keegi hea südamega inimene pakuks talle kodust keskkonda, saaks ka tema võimaluse elada täisväärtuslikku elu täis armastust ja hoolitsust.
Kahjuks aga avastasime, et Edvardil on neerupuudulikkus ja selle pärast peab praegu oma aja veetma puuris eritoitu süües. Ehk hetkel on tal eriti suur soov saada kasvõi hoiukodusse. Sesst seal saaks ta inimesega harjuda ja samal ajal olla puurist väljas hubases keskkonnas.
Ta on saanud kõik vajalikud vaktsiinid ja parasiitide vastased tõrjed. Samuti on ta kiibistatud ja kastreeritud. Ehk lühidalt öeldes, Edvard on valmis koju minema!
Kui Sa tunned, et Su elust on puudu üks karvapall ja tahad armsale Edvardile õpetada mängimise rõõmu ja inimeste hellust, täida tema kohta ära ankeet ja tule külasta teda Pesaleidja kassitoas.