Edvi

Edvi
Nimi:Edvi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS KASSIPOEG EDVI SOOVIB NII VÄGA KODUS ÜLES KASVADA!
Edvi on umbes 8-kuune kassipoiss, kes saabus Pesaleidjasse 11.05.2022 Viljandi varjupaigast.
Selle ühe kuuga on Edvi juba tohutu arengu teinud ja nüüd võtab vastu ka inimpuudutuse kui vaikselt minna ja/või konserviga moosida. Lisaks on ka täitsa võimalik teda ka sülle saada. Kuna ühe kuuga tegi ta nii suure arengu, siis koduses keskkonnas juhtuks rohkem paimaias olek suure tõenäosusega samuti väikse aja jooksul.
Hetkel on Edvi toas 100+ kassi keskel väga stressis ja kaotab pidevalt kaalu. Selle pärast loodame koos Edviga nii väga, et keegi teda ka lõpuks märkaks ja tahaks koju viia, et näidata talle palju armastust.
Välimus poisil on must valge ja näos on ka armas poolik vunts. Lisaks on ta väga mänguhimuline. Mänguasjade suhtes kindel huvi on olemas ja juba on tekkinud ka omad lemmikud.
Lisaks on poiss kiibitud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitide vastased tõrjed. Ainuke asi puudu on tema enda kodu.
Kui tunned, et soovid just Edvile kodusoojust pakkuda, täida tema kohta ankeet vajutades nuppu "soovin seda loomakest" ja me kutsume sind juba ise temaga kassituppa tutvuma