Elaine

Elaine
Nimi:Elaine
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ELAINE IGATSEB UUT VÕIMALUST

Hell ja õrn Elaine ilmus ühte Narva suvilarajooni möödunud hilissügisel ja tundus olevat suures segaduses. Kogu aeg otsis kedagi, justkui ei usuks, et ta on õues ja täiesti üksi. Piirkonna inimesed arvasid, et küllap on Elaine pärit ühest sellisest perest, kellest kampaania „Suvi läbi. Kõik kaasas?“ suure kaarega mööda läks ning kellel sügisel kassineiut lihtsalt enam vaja polnud. Tuleb ju millalgi järgmine suvi ja eks siis ka või uue kassi muretseda...
Tegelikult on täiesti uskumatu, kui palju on erinevates Eestimaa suvilarajoonides sääraseid „unustatud“ kiisusid. Ja ei jäänud Elaine’ilgi muud üle, kui seltsida saatusekaaslastega ja vaadata, kuidas talve üle saaks elada. Huvitav kiisukamba juures, kellega Elaine ühines, oli see, et sinna kuulusid vaid emased kassid. Ja nii nad suurte külmade ajal kinni püütigi – kõik sealsete suvilate all pesitsenud kiisud korraga. Ja korraga jõudsin need näitsikud ka Pesaleidjasse. Õnneks selgus, et kõik kiisud on terved ja polnud varakevadisel ajal veel ka tiinestuda jõudnud. Ning tänaseks on Elaine juba ka steriliseeritud ning üritab uuesti inimesi usaldama hakata. Tegelikult pole temaga sõpruse sobitamine üldse keeruline – pai lubas kiisu teha juba saabumise päeval. Ja kuigi tal endiselt on hirm hinges, pole ta kellegi peale susisenud ega käpaga vehkinud. Seepärast olen täiesti kindel, et kodus ei kuluks kuigi kaua aega ja see kaunitar võtaks tänulikult vastu kõik paid, mida kiisu pere talle pakuks. Ja kui seal kodus on juba ees mõni kiisu, seda parem – Elaine saab teiste kassidega suurepäraselt läbi.

Kui tahad Elaine’i näha ja oled valmis sellele rahulikule noorele põnevat värvi kohevakarvalisele kirjule kiisule kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!
Kiisul on oma pass, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.

Juuni 2018. Elaine läks koju :)