Elias

Elias
Nimi:Elias
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGE RAHULIKUM NURRULOOM ÜLDSE - ELIAS - OTSIB KODU/HOIUKODU!

See imeliselt, eriliselt armas kassipoiss on meie Elias. Elias on hinnanguliselt 6 aastat vana ning Pesaleidjas on ta olnud alates 2020. aasta märtsist, jõudes meieni Kohilast. 2021. aasta lõpus kolis Elias kassitoast hoiukodusse, kuna rahulikku kiisut kimbutas stress. Eliase välimuse teeb eriti eriliseks see, et tal on üks lontis kõrvake. Muidu on ta ka igati armas kass, suurte silmade ja kena musta-valge kirju kasukaga. 

Elias on üks äärmiseltrahulik kass. Valdava osa päevast on ta oma pesas või kuskil pehmel pinnal pikutamas, und on tal mitme kassi eest. Vahepeal on ta justkui märkamatu, kuna ajab vaikselt oma asja. Suurem asi mängija ta ei ole, kuid vahepeal kui hoog tuleb, siis lemmikuks on igasugused pallid. Pai tehes hakkab ta kohe nurruma ja süles olles hõõrub oma pead vastu käsi, et kiiremini pai saada. Söögiisu on ka hea, eriti meeldib pasteet. 

Elias sobiks hästi ühte rahulikku koju. Teised kassid teda ei häiri aga nende lähedust ta ka ei otsi, kuid piire tahab, et teised austaksid. Ta ei nõua, et temaga mängitaks ega kurvasta üksi olles. Ilmselt ta suur reisija ei eelistaks olla, pigem oleks paikne oma kodus. Seetõttu sobiksi rahulikele peremeestele ja perenaistele, kes tahavad lihtsalt toredat, sõbralikku ja mõnusat seltsilist diivanile koos telekat vaatama ja paisessioonidega kassiteraapiat teha.

Hetkel, 2022 jaanuaris, on Elias haige - tal on pikka aega olnud tugev nohu ning see vajab antibiootikumidega ravi, mis kestab kuni sõbrapäevani. Elias väga tahaks mõnusasse hoiukoju, kus ta saaks kosuda ning terveneda. Pesaleidja aitab omalt poolt hoiukodu kõigega - ravi, toit, tarvikud ning muidugi tugi ja nõu. Palun kaaluge hoiukoduks hakkamist, kuna neid kasse kes hoiukodu vajavad on kordades rohkem, kui hoiukodusid!

Elias on kastreeritud, saanud korrapäraselt sise- ja välisparasiiditõrjeid, tal on kiip ning ta on vaktsineeritud. Aga ainult päris oma igavene kodu on puudu.. ja isiklik paikäsi. Kui Elias teile hinge puges, siis palun lugege läbi meie loomavõtmise tingimused ning täitke Eliase nimele ankeet! Eliase hooldaja võtab teiega ühendust.