Elisabeth

Elisabeth
Nimi:Elisabeth
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLEN KODUS !


MAAILMA SUURIM INIMLEMB ELISABETH UNISTAB KODUST, KUS SAAB TÄHELEPANU KESKPUNKTIS OLLA! 

Imearmas süsimust Elisabeth on sündinud 2017. aasta jaanuaris ning ta saabus Pesaleidjasse 2019. aasta oktoobri lõpus Harku vallast. 

Elisabeth on imeilus noor kassipreili, peaaegu tervet tema pisikest keha katab süsimust lühike karv, mille sisse on kõhu ja lõua alla natuke valget sisse pugenud. Elisabethi silmad on justkui suured kullarattad, millesse vaadates armud Sa Elisabethi millisekundiga! 

Elisabeth on tõeline inimlemb: kunagi ei ütle ta “ei” pikkadele kaisutamistele ja lõputule mängimisele. Kui Elisabethile tähelepanu piisavalt kaua mitte anda, annab ta oma solvumisest kiiresti märku ja hakkab kõva häälega kräunuma. Kuigi inimesi armastab preili palju, siis teised kassid tema südant võitnud pole, mistõttu võiks ta uues kodus olla ainus kass. 

Samuti ei tule Elisabeth koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

Kui just sina soovid Elisabethile maailma parima jõulukingi teha, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja tule Elisabethile külla!