Ella

Ella
Nimi:Ella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIISUPREILI ELLA OOTAB OMA INIMEST!

 

See kiisupreili on Ella. Ella on ikka veel kohkunud elust varjupaigas ning sellest, et ühtäkki tahavad inimesed talle head. Tänaval elades ei pööratud talle just kuigi palju tähelepanu ning nii on tal vaja pisut aega, et leida inimeses turvatunnet ja heatahtlikkust. Küll aga on Ella usaldamisega juba poolel teel. Enam ei tõuse käpp pehmeks patsutuseks, kui paikäsi läheneb ja hirmu täis silmad on pisut leebemaks muutunud. Siiski vajab ta mõistmist ja arusaamist, et igal kassil ja igal loomal on omamoodi minevik ja sellega peab paraku arvestama.
Seni vaadatakse temast vaid mööda.. mitte kuidagi ei pöörata tähelepanu sellele kiisule, kes end nähtamatuks üritab kassitoas teha. 


Ella jõudis meieni 2018 aasta lõpus ja uitas ta Rae vallas ringi. Vähemalt sai ta sooja peavarju ja alati täis oleva toidukausi! 

Imearmas Ella on sündinud umbes 2017 aasta juunis ja muide, koju kaasa võtab hea meelega ka kingituse Pro Planilt. Ikka selleks, et koju kolimine oleks natukenegi mugavam ja mõnusam!

Kui sa tahaksid anda oma panuse, et Ella saaks usaldada oma pärisinimest, siis palun vajuta nupukest "SOOVIN SEDA LOOMAKEST"