Elli

Elli
Nimi:Elli
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

ARMAS KASSITÜDRUK ELLI TAHAKS VÄGA, ET KEEGI TALLE RÕÕMU ÕPETAKS

Elli on oma välimuselt armsuse kehastus. No küll on ilusad ümmargused silmad, helehalli, beeži ja valge kirju kasukas, nõtke, väike kuju! Selline kiisu oleks iga kodu ehteks!

Elli jõudis Pesaleidjasse Narvast 2019 aasta aprillis. Kahjuks on Elli kogemus inimestega olnud Pesaleidjasse jõudmiseni olematu või kehvapoolne. Ja kes saakski teda süüdistada, inimene võib väikesele kiisule teinekord tõesti ohtlik olla... Pesaleidja vabatahtlikud annavad endast kõik, et oma hoolealuste arvamust ja kogemust inimestest parandada, kuid paraku ei ole üle 200 kassiga kassitoas võimalik argadele kassidele piisavalt individuaalset tähelepanu osutada.

Inimese ligi astudes üritab Elli end võimalikult väikeseks ja nähtamatuks teha või kaob toa teise otsa kiiremini kui silm jõuab eristada. Kurb on näha sellist hirmunud elu.

Õnneks on Elli veel noor kass (sünnipäev jääb kuskile 2018. aasta oktoobrisse) ning on lootust, et ühel päeval saab see kaunitar saba püsti üle toa sammuda ja usaldavalt nurruda. Selleks oleks vaja, et Elli saaks päevast päeva ühe või paari kindla inimese tähelepanu ja individuaalset hoolitsust.

Kui Elli äratas Sinus poolehoidlikke tundeid ning kui arvad, et Sul võiks olla kannatlikkust, et kasvatada väikeses Ellis usku inimese sõprusesse, isegi kui see peaks omajagu aega nõudma, siis tule Ellile Pesaleidjasse külla!

Selleks vajuta siinsamas lehel „soovin seda loomaksest“, täida meie ankeet ja me võtame Sinuga esimesel juhul ühendust.

Elli võtab enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt