ELSA

ELSA
Nimi:ELSA
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MA LOODAN, ET KÕIK MINU KANNATUSED JA ÕNNETUSED ON MÖÖDAS!

SEISUGA 01.02.2020.a. ELSA ON KOLINUD ENDA KOJU!

Täpselt nagu muinasjutus: elas kord väike printsess Elsa, kes pandi peitu ja keda keegi ei näinud. Meie väike kangelane ei saanud aru, miks kurjad jõud teda viletsuses ja valus hoidsid ning teiste eest varjasid… Ta ju nii tahtis leida endale sõpru, kaaslasi ja elada oma kuningriigis koos oma isikliku inimesega! Meie kiisu võttis kokku kogu oma julguse ja tuli inimeste juurde abi küsima, kõik inimesed ei saa ju halvad olla...

Täpselt nagu muinasjutu printsess, on meie Elsa palju üle elanud. Oma lühikese (2 a) elu jooksul on ta palju pidanud kannatama, et seda oleks piisav mitme kassielu jaoks. Kuid me ikkagi usume, et juhtub ime ja meie printsessi elus edaspidi läheb kõik hästi! Ees on ju imeline jõuluaeg ja mitte keegi enam ei saa takistada Elsat jõuda jõuluks koju. Elsa soovib lihtsalt pidutseda koos oma uue perega, sättida end mugavalt diivanile inimese kõrvale või sülle, lasta oma kõhukest sügada, nurruda tänulikult ja nautida kaunist pühadeaega.  

Otsime Elsale rahulikku kodu, kus ta saab kohaneda ja taastuda, kus teda hoitakse ja armastatakse aegade lõpuni. Elsa on väiksemat kasvu sõbralik kassike imeilusa pikema valge karvaga ja armsate üllatunud suurte silmadega.

Ta väärib maailma parimat kodu!