Emake

Emake
Nimi:Emake
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

EMAKE SOOVIB KA OMA KOJU KOLIDA!
Emake saabus Pesaleidjasse selle aasta märtsis ühest meie suurimast hoiukodust. Emake on eeldatavasti sündinud 2019 aasta märtsis. Karvkate on ilus kolmevärviline ja kasvult pole ka suur. Lisaks on ta küll arglik, kuid sellegipoolest kui teda mitte ehmatada, võtab ta paid hästi vastu. Lihtsalt pole veel täielikult ära harjunud veel, kuid seda saab ka kodus edasi teha!
Hoiukodus oli ta oma poegadega, kes nüüd juba ammu oma kodudesse kolinud on, nüüd ootab tema kassitoas ja mõtleb, millal küll tema aeg tuleb. Mäng pole ka veel talle täiesti tuttav, kuid kes ikka jõuab mängida, kui vaja lapsed üles kasvatada? Hetkel meeldib talle peesitada pesas ja jälgida inimesi ja teisi kiisusid.
Emakesel on tehtud kõik vajalikud protseduurid, ehk ta on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud. Lisaks on saanud kõik vajalikud välisparasiiditõrjed. Kõik, mis vajalik, et otse koju kolida.
Kui tunned, et soovid just Emakesele kodu pakkuda vajuta nuppu "soovin seda loomakest" ja kutsume sind õige pea talle külla