Emili

Emili
Nimi:Emili
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Emili leidis endale kodu! 10.12.2018 Emili on mais 2018 sündinud kassitüdruk, pärit vanast ja väärikast Alu kuurikasside suguvõsast Raplamaalt. Head inimesed, kes kassiemal poegi toita aitasid, teavad nii mõndagi rääkida juba Emili vanavanaema tegemistest.

Emili ja tema neli venda kasvasid üles kuuripõranda all. Toakassielu on pesakond nautinud 9.oktoobrist. Emili kasutab esimesest toas veedetud päevast peale korralikult liivakasti, on sõbralik ja pailembene.

Emili on oma pesakonna ainuke tüdruk ja pere kõige-kõigem. Ta on kõige väiksem, kõige ilusam, kõige pikema karvaga, kõige väledam, kõige iseteadlikum ja kõige uudishimulikum. Näiteks tahab ta teada, kas veekausi põhjas olevat pilti on võimalik kätte saada. Samuti huvitab teda, kas pesukausis oleva vee peal on võimalik kõndida, kui seda hästi vaikselt, üks käpp korraga, teha. Oma suurte silmadega jälgib ta huviga hoiuinimese iga tegevust. Emili lemmikmänguasjad on kõik mänguasjad, eriti pallid ja nöörijupid.

Kui kolm venda süllepääsu õiguse pärast kemplevad, jälgib Emili eemalt. Ühele kenale preilile ei sobi nii pealetükkiv olla… Kui aga Emilile tähelepanu pöörata, saab kingituseks toreda põrrriseva nurrumise.

Kiisu ootab oma inimest Rapla lähedal Alu alevikus. Kokkuleppel saab hoiukodu kiisu tema päriskoju sõidutada.