Emma

Emma
Nimi:Emma
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS EMMA OTSIB UUESTI OMA KODUPAIKA!

Emma algselt jõudis Pesaleidjasse 2021. aasta aprillis, leiti ta Eesti Elektrijaamade aladelt. Vahepeal õnn naeratas talle ja ta kolis koju kõigest neli kuud hiljem hoiukodust. Kuid 2022. aasta mai kuus teatati meile, et omaniku terviseprobleemide tõttu ei saa nad enam Emma eest hoolitseda.

Nüüd on Emma tagasi kassitoas väga paljude kasside seltis, mis tekitab temast mõistagi stressi. Nüüdseks on Emma juba olukorraga leppinud aga ootab siiski, et ühel päeval astub varjupaiga uksest sisse keegi, kes teda lõplikult oma koju viia sooviks! Emmal on juba kohvrid ja kotid ukse ees pakitud, sest otsustas üleöö täielikuks paikassiks hakata ning loodab, et sellega ta mõne kahejalgse ära võlubki! Teda paitades hakkab ta mõnusasti end ühelt küljelt teisele keerutama ja lükkab kõhukese silitamiseks ette. Muidugi kaasneb kogu paiseansiga ka rahustav nurr ning aeg-ajalt hakkavad suurest naudngust ka jalakesed pehmed aset masseerima!  Emma otsib kodu, kus ta saaks olla pere ainus kiisu. Mänguasjadega meeldib talle ka väga mängida!

Emma on armas väikest kasvu triibik natukese valgega, sünnipäevaks pakume 2018. aasta märtsi. Kolimist ootavale kassile kohaselt on ta vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja on ka saanud kõik vajalikud parasiitide vastased tõrjed. Nüüd on tal ainsana puudu keegi hea inimene, kes soovib talle taas näidata mida tähendab kodu. Kuid sellise konksuga, et ta saaks lõpuks päriselt aru, mida tähendab päris oma enda igavene kodu!

Kui soovid Emmale näidata inimeste tõelist headust, vajuta nuppu „soovin seda loomakest“ ja kutsume sind ise juba õige pea külla.