Emmeliine

Emmeliine
Nimi:Emmeliine
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLEN VALMIS PUGEMA SU HINGE!

Kes arvab, et must-valged kassid on tavalised ja täpselt ühte nägu, eksib rängalt. Tulge kassituppa, kui ei usu! Igaüks on oma nägu! Emmeliinel on vahva, ühele poole kaldu näomuster, mis teeb tema leidmise teiste hulgast väga lihtsaks.

Emmeliine on nooruke kassitüdruk, kes sattus meie juurde kevadel koos ema ja õega.  Tundub, et kassike ei ole oma varasemas elus kuigipalju inimesega kokku puutunud, kuid kogemused näitavad, et nooremad kassid harjuvad inimestega palju kiiremini. Ei ole kahtlust, et see toimuks kordades kiiremini hubases ja rõõmsas, päris oma kodus. Tule Emmeliinet vaatama ja lase ühel must-valgel kassil röövida oma süda!

Kui tahaksid Emmeliinele kodu pakkuda, siis kliki nupule "soovin seda loomakest", täida ära Pesaleidja küsimustik ja tule teda kassituppa vaatama. Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb Emmeliinega kaasa Pro Plani kinkekott.

Emmeliine jõudis meie juurde 2019. aasta märtsis Rae vallast, Vaskjalast, Ujula teelt ning meie hinnangul on ta sündinud 2018. aastal.