Enzo

Enzo
Nimi:Enzo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIKIISU ENZO OTSIB (HOIU)KODU, KUS UUT JA ÕNNELIKUMAT ELUETAPPI ALUSTADA

Enzo on Pesaleidja tiiva all olnud juba pikemat aega, nimelt alates 2021.aasta algusest. Hetkel elab ta kahjuks puurikiisu elu, sest võitles varasemalt järjepidevalt seenhaigusega. See ei ole klassikaliselt üldsegi ravimatu haigus aga kahjuks tekitab puurielu nii sotsiaalsele ja sõbralikult kassile nagu Enzo suurt stressi, stress süvendas omakorda imuunsüsteemihaiguseid ja ka seent ning selle tõttu oli sellest tal ka väga keeruline Pesaleidjas välja tulla. PRAEGUSE SEISUGA ON ENZO SEENEST VABA! Küll aga oleme tema stressitaseme osas mures, sest suurde vabapidamistuppa, teiste kiisude juurde, on teda pärast pikka puurielu väga keeruline lasta ja  tal võib uuesti tänu stressile seen tekkida. Samuti ei soovi me, et nii armas ja malbe kiisupoiss peab enda parimad aastad veetma puuris.

Selle tõttu otsime talle väga väga südamlikku hinge, kes sooviks armsale Enzole anda uue võimaluse paremaks puurivabaks eluks! Enzo otsib peret, kes suudaks pakkuda talle hoolt ja armastust ning mõnda pehmet pesa väljaspool puuri. 

Enzo on tubli, umbes 8 aastane kiisu, kes on nõnda rahulik ja malbe, sõbralik ja täielik sülekass. Ta ei ütle kunagi ära paidest ning on üleüldse hästi nunnu tegelane. Ta on härrasmees, kes peab lugu heast jutuajamisest ning oskab õigel ajal ka musi nina otsa susata. Konservi limpsides ja lisaks ka paisid saades läheb enesetunne nii heaks, et Enzokene hakkab rõõmust nurru lööma ja padja peale saiakesi sõtkuma. Vaatamata enda rahulikule olekule näeb siiski teda vahetevahel ka palli veeretamas või suletutiga sahmerdamas. Enzole meeldib  väga enda inimest peaga puksida, teda nühkida ja temaga juttu puhuda - õigel härrasmehel on ikka alati paar tarkusetera tagataskust võtta! 

Armas Enzo on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud sise- ja välisparasiiditõrje.

Kui Enzo kõnetas Sind ja Sa sooviksid pakkuda sellele nurrikule igavest kodu, siis tutvu loomasoovija tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik.
Hoiukodu saad pakkuda: 
https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/