Erik

Erik
Nimi:Erik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TERE, MINA OLEN ERIK!
Imelik küll, et minust kuulnud pole, sest kassitoa inimesed räägivad küll, et olen üks nägus kassipoiss, kelle elu on täis seiklusi! Jõudsin Pesaleidjasse 2020. aastal viiekuuse poisikesena ja siis inimesed mulle üldse huvi ei pakkunud. Igaks juhuks susisesin nende peale ja lootsin, et mind jäetakse rahule... aga kus sa sellega! Üks vabatahtlik viis mind enda juurde hoiukoju ja vaikselt hakkasin ka teda usaldama. Kahjuks kellelegi teisele ma silma ei jäänud ja keegi ei tahtnud mind koju viia.
Otsustasin ohjad enda kätte haarata ja 2021. aasta suvel hüppasin aknast välja ja läksin laia maailma omale kodu otsima ja tagasi Pesaleidjasse jõudsin alles nüüd selle aasta suve alguses! Selgus, et Pesaleidja inimesed olid mind väga pikalt igalt poolt otsinud ja olid väga mures, kus ma küll olen. Luban, et enam selliseid trikke ei tee. Nendest seiklustest, mida ma väljas kogesin, võin ma sulle pikemalt jutustada, kui mulle külla tuled!
Olen hetkel natukene kohkunud, et pean elama nii paljude kiisudega väikses toas ja sooviksin väga, et keegi mind koju viiks. Lasen ilusti inimesel endale pai teha, kõhu alt sügada ja vahel ronin süllegi. Teised kassid meeldivad mulle samuti väga!
Need polnud vaid tühipaljad sõnad. Erik tõesti armastab pai. Vt. videot siit. Veel öeldakse ka, et õige sai on sama pehme kui kassi kõht. Vt. sellelt lingilt, kui väga meeldib Erikule, kui teda kõhu alt sügada. Pead ise järgi proovima, kas see ütelus tõele vastab.
Erik on sündinud mais 2020 ja saab peagi 3-aastaseks. Talle on tehtud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid, mis on kirjas kasukataskus olevas passis (kastreerimine, parasiitide vastane tõrje, vaktsiinid).
Kui soovid Erikuga lähemalt tuttavaks saada, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest", tutvu meie lehel loomavõtja tingimustega ja täida palun loomasoovija ankeet. Seejärel võetakse Sinuga peatselt ühendust.