Erik

Erik
Nimi:Erik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TERE, MINA OLEN ERIK!
Imelik küll, et minust kuulnud pole, sest kassitoa inimesed räägivad küll, et olen üks ilus kiisu, kelle elu on täis seiklusi! Jõudsin Pesaleidjasse 2020 aastal viiekuuse poisikesena ja siis inimesed mulle üldse huvi ei pakkunud. Igaks juhuks susisesin nende peale ja lootsin, et mind jäetakse rahule...aga kus sa sellega! Üks vabatahtlik viis mind enda juurde hoiukoju ja vaikselt hakkasin ka teda usaldama. Kahjuks kellelegi teisele ma silma ei jäänud ja keegi ei tahtnud mind koju viia.
Otsustasin ohjad enda kätte haarata ja 2021 aasta suvel hüppasin aknast välja ja läksin laia maailma omale kodu otsima ja tagasi Pesaleidjasse jõudsin alles nüüd selle aasta suve alguses! Selgus, et Pesaleidja inimesed olid mind väga pikalt igalt poolt otsinud ja olid väga mures kus ma olen. Luban, et enam selliseid trikke ei tee. Nendest seiklustest mida ma väljas kogesin võin ma sulle pikemalt jutustada kui mulle külla tuled!
Olen hetkel natukene kohkunud, et pean elama nii paljude kiisudega väikses toas ja sooviksin väga, et keegi mind koju viiks. Lasen ilusti inimesel endale pai teha ja vaikselt võib mind ka sülle võtta. Teised kassid meeldivad mulle samuti väga!

Kui soovid Erikuga lähemalt tuttavaks saada, siis tutvu meie lehel loomavõtja tingimustega ja täida palun loomasoovija ankeet. Seejärel võetakse Sinuga peatselt ühendust.