Eriline Andra

Eriline Andra
Nimi:Eriline Andra
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Noore Andra jõulusoov

 

Tere Jõuluvana!

 

Mina olen nooruke kassitüdruk Andra. Kallis jõuluvana, olen sinust palju kuulnud. Mu hoiukodu päriselanik Piiks väitis, et jõuluvanalt saab maiust ja hoiukodu perenaine Helen rääkis, et tema läheb jõuluks koju kus saab kingitusi. Selleks, et jõulusoov täidetaks, pidavat jõuluvanale kirja kirjutama.

Nüüd ma siis istungi siin arvuti taga ja vajutan oma pehmeid käppasid klahvidele. Kallis jõuluvana, minul on ainult üks soov. Palun leia mulle maailma parim kodu. Kui ma kuulen Heleni juttu, siis mul hakkab natukene kurb. Ta räägib, kuidas kodu on imeline paik, kus kõigist hoolitakse ja ollakse üksteisele alati olemas, ükskõik mis ka ei juhtuks. Aga minul pole kodu. Helen hoolib minust ja aitab mind, aga ta ei ole ju minu päris inimene. Armas jõuluvana, kas sa palun täidaksid mu soovi?

Et sul mu soovi kergem täita oleks, räägin sulle pisut endast ka, ehk tead kedagi, kes teaks kedagi, kes mulle sobida võiks. Olen alles 6 kuud vana. Üks mu kõige lemmikumaid tegevusi siin maailmas on inimese lähedal olemine. Tead jõuluvana, ma kallistaks inimesi kasvõi terve päeva! Hoiuperenaine Helen räägib mulle ka seda, kuidas ma olen maailmameister vigurmagamises. Ega ma päris täpselt ei teadnud, mida see vigurmagamine tähendab, aga siis näitas Helen mulle sellest pilte. Need pildid olid naljakad! Osadel pole arugi saada, mis pidi mu keha nüüd täpsemalt väändunud on.. aga nii on niiiiiii mõnus magada ju!

Hoiukodus olles olen põhjalikult valmistunud selleks, mida päriskodus tegema peaks. Nii olen ma tugeva praktika saanud hoiuperenaisega koos raamatu lugemises ja teleka vaatamises, samuti ei valmista probleeme külmetava kaela soojendamine. Ahjaa, siinse pärisasuka Piiksuga mängin ma ka pidevalt! Oiiii, need ringimöllamised on vahvad! Hoiuperenaine arvab, et ma olen saavutanud inimestele seltskonna pakkumises tõelise meistriklassi!

Mulle meeldib reisida. Kui mind transpordipuuri tõstetakse, olen ma nõus kõikjale minema! Peaasi, et inimene kaasa tuleks. Nii olen ma korduvalt käinud ka arstil kliinikus külas. Pole üldse hull!

Helen ütles, et ma olevat eriline. Ega ma suurt aru ei saa sellest erilisusest. Kui ma väga ärevusse satun või mängides hoogu, hakkab mu pea mõnikord liikuma. See tulenevat mingitest muutustest mu ajus. Mu enesetunnet see ei mõjuta, aga kõrvaltvaatajale tundub see ehk veidi veider. Helen vähemalt nii väidab. Kas teised kassid tõesti ei väristagi oma pead? Arstionu rääkis, et see pealiigutus tuleb mu organismis olevast viirusest. Mina viirustest midagi ei tea.

Armas jõuluvana, kas täidaksid mu suure unistuse päris oma kodust?

 

Kallistades

Andra

 

 

Kui soovid Andrale näidata, et jõuluvana tõesti viib kõik jõulusoovid täide, siis täida ära meie loomasoovija küsimustik: http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust helen@pesaleidja.ee.

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, saab Andra kaasa Royal Canini kinkepaki.

Kui soovid aidata Andrat või teisi Pesaleidja hoolealuseid, siis saad seda teha annetades meie kontodele:

EE351700017003105966 Nordea Pank

EE941010220247756220 SEB Pank

EE102200221063071211 Swedbank

EE647700771001866844 LHV Pank

või helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:

900 0905 - kõne hind 5 €

900 0915 - kõne hind 15 €

900 0950 - kõne hind 50 €

Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!