Escobar

Escobar
Nimi:Escobar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TUBLISID EDUSAMME TEINUD ESCOBARIST VÕIKS SAADA SINU PARIM SÕBER!

Escobar on umbes üheksa aastane härra, kes kolis Pesaleidjasse Narvast 2021. aasta juunis.

Me ei oska öelda, kas põhjuseks on tema statistiliselt keskmine must-valge kasukas, kergelt inimkartlik loomus või vanus, kuid möödas on rohkem kui
poolteist aastat ja selle aja jooksul ei ole kiisu saanud ühtegi sooviankeeti ega keegi pole avaldanud soovi teda kaasa võtta... Tegelikult on ta päris lahe ja armas poolvunts.

Arvestades, kui metsik oli Escobar Pesaleidjasse jõudes, on toimunud väga suur areng ja edusammud jätkuvad!

Kui varasemalt pikutas Escobar ainult ühel kindlal seinariiulil, siis nüüd on hakanud ta (kassi)toas ringi jalutades avastama ka teisi pehmeid asemeid. Tasakesi lähenedes saab talle juba taguotsa peale ka pai teha. Muidugi, kui silitamisest saab kõrini, peab kuuldavale tooma ka ühe hoiatussusina - see pole aga hirmutav, sest käpaga ta ei vehi ning hambaid seenioril nii või naa ei ole :).

Arvame, et talle tegelikult täitsa meeldivad paid, kuid ta ei julge ega oska neid juurde küsida. Võib öelda, et kuigi härrast pole veel saanud pai- ja sülekiisut, näitab ta ikkagi välja, et tal on selleks potentsiaali. Kahjuks on elu varasemalt ebaausalt Escobarilt võtnud võimaluse olla kellegi armas ja ustav kaaslane, seega nüüd, pensionieas, on tema kord tunda, mida tähendab armastus ning kodusoojus. Ka kiisu imearmsatesse silmadesse vaadates peegeldub sealt südamesoov, et tema viimaseks koduks ei jääks varjupaik…

Escobar on eeskujulikule kassile kohaselt kastreeritud, vaktsineeritud ning saanud sise- ja välisparasiidi tõrje. Klõpsa nupule “Soovin seda loomakest”, loe läbi loomavõtmise tingimused, täida loomasoovija ankeet ja oledki samm lähemal Escobari suurima soovi täitmisele. Võtame Sinuga peagi ühendust!