Escobar

Escobar
Nimi:Escobar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

10 AASTANE ESCOBAR EI OLE SAANUD KUNAGI TUNDA, MIDA TÄHENDAB ARMASTAV PERE JA KODUSOOJUS! 

 

Escobar kolis Pesaleidjasse Narvast 2021. aasta juunis. Me ei oska öelda, kas põhjuseks on tema statistiliselt keskmine must-valge kasukas või härrasmehele kohane vanus, aga möödas on rohkem kui 2 aastat ja selle aja jooksul ei ole Escobar saanud ühtegi sooviankeeti ega keegi pole avaldanud soovi teda kaasa võtta... Tegelikult on ta ju päris lahe ja armas poolvunts.

 

Arvestades seda kui metsik oli Escobar Pesaleidjasse jõudes, on toimunud väga suur areng ja edusammud jätkuvad! Kui varasemalt pikutas Escobar ainult ühel kindlal seinariiulil, siis nüüd jalutab ta enesekindla pilguga kassitoas ringi. On näha, et talle on hakanud kahejalgsed isegi veidi huvi pakkuma ja käib nende juures natuke ikka uudistamas. Aeg on näidanud, et pidev tähelepanu ja järjekindlus mõjub Escobarile hästi, harjutamine teeb ju ikkagi meistriks.

 

Escobari üks nõrkustest on püreemaiused. Kui muidu ta paisid natuke veel pelgab, siis maiustamise ajal on kõik need hirmud ununenud, maiuse nimel on ta pea, et nõus sulle lausa sülle ronima. :) Tegelikult laseb ta rahulikult lähenedes mõne pai teha ka ilma maiust abiks võtmata. On näha, et talle täitsa meeldivad paid, kuid ta ei julge ega oska neid juurde küsida. Võib öelda, et härra näitab välja potentsiaali saada pai- ja sülekiisuks.

 

Loomult on Escobar mõnusalt rahulik ja kõige vingem on see, et temaga möllates ei ea hambajälgede pärast muretsema. Miks nii, sest neid tal lihtsalt ei ole :)

 

Kahjuks on elu varasemalt ebaausalt Escobarilt võtnud võimaluse olla kellegi armas ja ustav kaaslane, seega nüüd, pensionieas, on tema kord tunda, mida tähendab armastus ning kodusoojus. Ka kiisu imearmsatesse silmadesse vaadates peegeldub sealt südamesoov, et tema viimaseks koduks ei jääks varjupaik…

 

Escobar on eeskujulikule kassile kohaselt kastreeritud, vaktsineeritud ning saanud sise- ja välisparasiidi tõrje. Klõpsa nupule “Soovin seda loomakest”, loe läbi loomavõtmise tingimused, täida loomasoovija ankeet ja oledki samm lähemal Escobari suurima soovi täitmisele. Võtame Sinuga peagi ühendust!