Eskimo

Eskimo
Nimi:Eskimo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ROOSADE KÕRVADEGA ARMAS ESKIMO OTSIB OMALE ILUSAT KODU!

See pisut suurem kassipoiss on 2017. aastal sündinud armas Eskimo, kellel on pehme, lumivalge kasukas. Imeline Eskimo kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta novembris Narvast, tema uue aasta missiooniks omale sõbraliku päriskodu leidmine.

Uue koduga harjumiseks läheks Eskimol kindlasti aega, sest praegu on ta pigem tige ja soovib omaette olla. Kuid siiski-siiski laseb Eskimo ennast ka juba õrnalt paitada! Oleks tore, kui keegi oleks valmis talle pakkuma armastavat kodukeskkonda, kus ta saaks tasapisi hakata inimest armastama ja usaldama. Pesaleidjasse tulles oli Eskimoga kaasas ka pisike Yeti, kellele Eskimo oli uues keskkonnas vapralt toeks ja julgustuseks.

Eskimo on läbinud kõik vajalikud terviseprotseduurid ja on ka kassi passi omanik. Eskimo vajaks kodu, mis oleks temaga kannatlik. Eskimo vabatahtlik usub, et aja möödudes võiks Eskimost saada imeline kaisukiisu, kellele meeldib oma soojas pesas lesida ja siis aeg-ajalt silitamist nurruda, sest ta on täpselt selline kiisu, kes on justkui kõige soojemateks kallideks mõeldud- tõeline kaisupall.

Kui imearmas Eskimo jäi Sulle silma, siis kliki alloleval nupul „Soovin seda loomakest“, täida küsimustik ja loe läbi kassivõtmise tingimused. Seejärel võtab Pesaleidja vabatahtlik Sinuga ise ühendust, et saaksid armsa Eskimoga kohtuma tulla ja ta oma päriskoju viia!