Eskimo

Eskimo
Nimi:Eskimo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

KULLA ESKIMO SOOVIB SAMUTI KODUSOOJUST!

Eskimo kolis Pesaleidjasse alles hiljuti 19. novembril koos noorema venna Yetiga, kellele ta vapralt uues keskkonnas toeks oli. Eskimol on kaunis valge sügiskollase alatooniga kasukas ja imearmas roosa nina ja kõrvad.

Eskimo natuke kardab veel inimest, kuid ta on sõbralik ning ei susise. Uues kodus meeldiks talle kindlasti palju magada, süüa ja aeg-ajalt ka mängida ja mürada. Peale mõningast harjumist pereliikmetega, saaks temast kindlasti kallis kaisukiisu, kes armastab paisid ning süles lebamist.

Eskimo on umbes 3- aastane terve kassipoiss, kes puhkab ja toitub nii nagu kassid ikka. Ta on saanud ka parasiidivastase tõrje. Eskimo võtab Pesaleidjast endaga uude koju kaasa Pro Plan’i kinkekotti, mis aitaks veelgi teda uue koduga harjumisel. Kindlasti poeb Eskimo uute pereliikmete südamesse kiiresti ning tasub kodusoojuse eest heatahtlikult.

Kui soe Eskimo jäi Sulle silma, siis kliki alloleval nupul „Soovin seda loomakest“, täida küsimustik ning loe läbi ka kassivõtmise tingimused. Seejärel võtab Pesaleidja vabatahtlik Sinuga ühendust ning juba peatselt on võimalik Eskimoga kohtuda ning ta päris oma koju viia!