Ever

Ever
Nimi:Ever
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NÄHTAMATU, ARMAS EVER TAHAB VÄGA KOJU JÕUDA!

Ever on umbes 2020. aasta suve paiku sündinud pisike mustvalge kiisutirts, kes saabus Pesaleidjasse aprillis läbi Viljandi varjupaiga. Pärit on ta Alustre küla kassikolooniast.

Ajutisse hoiukoju jõudes oli Ever nii hirmul, et alguses polnud teda mitu päeva nähagi. Peitis ennast pesakastikeses ja konservist vaatas mööda isegi öösel, kui inimest lähedal polnud ning sõi igaks juhuks ainult krõbinaid. Aja möödudes hakkas ta siiski konservi armastama ja vaikselt rohkem pesast välja hiilima, aga haihtus kohe, kui inimene ust avas - nagu väike kummitus. Varasemalt oli teda kirjeldatud kui 'mega kuri' ning tõesti alguses, kui pai tegema minna, siis Ever muudkui sisises, sülitas, hammustas ja lõi.

Juulikuus kolis ta edasi kassituppa ning praegugi veel tundub inimene Everi jaoks pisut hirmutav, aga tubli väike kiisu on juba tohutuid edusamme teinud. Kui liiga lähedale minna, võib ta igaks juhuks tuua kuuldavale ettevaatliku sisina ning ehmatusest lüüa korra käpaga või põgeneda, kui teda puutuda, aga kui juba ükskord pai teha, siis lepib kiiresti. Kuigi Ever on veel pigem arglik, on ta juba palju rahulikum kui mõned kuud tagasi. Kassitoas elamine tekitab talle aga stressi, seega näeksime väga hea meelega, et kiisuke peagi päris oma kodu leiaks. Pisike preili vajab ainult armastust, aega, mõistmist ning pisut tegelemist, et võluda ka temast välja see armas nurrupall, kes kuskil ta sisemuses peidetud on.

Kiisukesel on tehtud kõik kojuminekuks vajalikud protseduurid, seega kui sooviksid temaga lähemalt tutvust teha, siis palun loe läbi meie kassivõtja
tingimused ning täida ankeet vajutades alloleval nupul "soovin seda loomakest", et saaksime Sinuga ühendust võtta.