Ever

Ever
Nimi:Ever
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LAEVUKESED EVER JA GIVEN VALMISTUVAD KODU POOLE SEILAMA

Ever on armas tilluke must-valge kiisutirts. Sündinud on ta arvatavasti 2020. aasta suve paiku Viljandimaal Alustre küla kassikoloonias. Samast kolooniast saabus Pesaleidja tiiva alla 14.04.2021 koos Everiga ka triibik Given. Koos on sõbrakesed palju läbi elanud ning kojugi läheksid hea meelega kahekesi, et julgem oleks. Elu pole nende vastu lahke olnud ja siiani on nad hakkama saanud üksteisele toetudes. Kuna varem polnud inimesed noorte kiisukeste suhtes headust üles näidanud, siis võtab nende usalduse võitmine pisut aega. Samas on nad tublid tüdrukud ja valmis end ka eraldi kodudes sisse seadma. Marsruudil Viljandi varjupaik -- oma kodu, jäid kiisud enne kodusadamasse jõudmist Pesaleidjasse pidama, kuid juba ajutises hoiukodus on nad veidi julgemaks muutunud ja ei jookse enam peitu kohe, kui inimest kuulevad.

Tiba arglikum Ever püsib veel pigem ohutus kauguses. Ise piilub vaikselt, mida kahejalgne eemal teeb. Kui inimest läheduses pole, pikutab hea meelega kõrgema koha peal või jutustab oma kaaslase Giveniga ja unistab päris oma kodust. Alles kuu või paar tagasi Pesaleidja ajutisse hoiukoju saabudes oli Ever väike tuldsülgav lohelaps - kui kätt sirutada, siis ta sisistas, turtsus, hammustas ja lõi. Praeguseks ta enam ei hammusta ning võib öelda, et ka peaaegu ei löö käpaga. Kui alguses oli Ever nii hirmul, et isegi ei proovinud konserve, mida pakuti, siis nüüd sööb ta neid hea isuga ja julgeb isegi oma koopast välja piiluda, kuni inimene talle toitu valmis paneb. Oleme kindlad, et veidi aega, hoolitsust ja mõned paid veel ning ühel päeval saab Everist üks nurruv karvapall, kes enam ei värise pesa sügavustes vaid naudib konservi ja tähelepanu täiel rinnal.

7.07.21 kolisid õed Ever ja Given Pesaleidja kassituppa

Kiisukesel on tehtud kõik kojuminekuks vajalikud protseduurid, seega kui sooviksid temaga lähemalt tutvust teha, siis palun loe läbi meie kassivõtja
tingimused ning täida ankeet vajutades alloleval nupul "soovin seda loomakest", et saaksime Sinuga ühendust võtta.