Fantom

Fantom
Nimi:Fantom
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Noor süsimust kassipoiss FANTOM kodupakkumiste ootamas!

Noor kassipoiss Fantom saabus Pesaleidja hoiukoju mullu sügisel Lasnamäe garaažide ümbruskonnast. Seal ta sündis 2020. aasta suvel ja elas tänu sealsetele töötajatele, kes teda söötsid ja jootsid. Fantomi märkas üks vabatahtlik ning tänu ühistele pingutustele see noor ja tubli kassipoiss on nüüd parema elu leidmise teel, mida ta kindlasti väärib.

Fantom on üle elanud külmad ajad õues ja unistab nüüd oma päris kodust, kus oleks olemas soe ja pehme ase, kus tududa, ning söök ja jook alati ees, et neid nautida.

Fantom on veel pisut arglik, kuid väga uudis- ja mänguhimulik ning otsib lähedust nii inimesega kui ka teiste loomadega. Magab inimesega (ja koeraga) koos voodis.

Kui otsid oma kassile või koerale seltsilist, siis Fantom on just ideaalne kaaslane, sest ta on äärmiselt sõbralik teiste lemmikloomade vastu. Fantom on tasakaalustatud iseloomuga kassike, kes armastab „rääkida“ palju. Ta on suurema suurusega kassipoiss, kaalub üle 5 kg. Tal on süsimust läikiv kasukas ja imeilusad suured rohelised silmad.

Sööb Hill`s ja Specific kuivtoitu, konserve, tal on hea isu. Käib korralikult liivakastis. Fantom on kastreeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud; tal on pass ja tehtud parasiiditõrje ja tervisekontroll.

Kui Sul on soov pakkuda Fantom`ile kodu ning aega kohaneda ja sõpradeks saada, kingib ta kindlasti vastu väga palju rõõmu ja armastust! 7

Fantom asub Tallinnas ja kutsub külla lähemaks tutvuma!

Videolingid: https://streamable.com/10s1rb

https://streamable.com/gn4mf4