Fantom

Fantom
Nimi:Fantom
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÜSIMUST ILUDUS FANTOM KODUPAKKUMISI OOTAMAS!

Süsimust iludus Fantom saabus Pesaleidja hoiukoju 01.10.2021 Lasnamäe garaažide ümbruskonnast. Seal ta sündis kuskil kaks aastat tagasi ja elas tänu sealsetele töötajatele, kes teda söötsid ja jootsid. Fantomi märkas üks vabatahtlik ning tänu ühistele pingutustele see noor ja tubli kassipoiss on nüüd parema elu leidmise teel, mida ta kindlasti väärib. Fantom on üle elanud külmad talved õues ja unistab nüüd oma päriskodust, kus oleks olemas soe ja pehme ase, kus tududa, ning söök ja jook alati ees, et neid nautida.

Kassipoiss oli hoiukodusse jõudes lausa täis usse, mis ta olemise väga ebameeldivaks tegid. Ussidest tulenevalt oli tal kergelt paisunud kõht, mis meis tekitas kahtluse, et tegemist on tiine kassitüdrukuga. Lausa tüdruku nimi oli kiisule pandud- Leila. Nüüdseks on kassiga arstil käidud ning iga päevaga tuleb eluvaimu rohkem sisse. Samuti selgus, et tegemist ikkagi toreda poisslapsega. 

Fantom on arglik, kuid ei ründa, oma elus on ta harjunud inimestega kaugelt suhtlema ning oma uuelt perelt ootab kannatust ja aega usaldustunde tekitamiseks. Iseloomult on ta pigem rahulik ja vaikne, jälgib huviga, kuidas kodune elu on korraldatud ja teiste koduloomade käitumist. Kui Sul on soov pakkuda Fantomile kodu ning aega kohaneda ja sõpradeks saada, kingib ta kindlasti vastu väga palju rõõmu ja armastust.

Koju kolides on kassikesel kiip, pass, tehtud parasiiditõrje ja kastreeritud.
Sööb Hill`s kuivtoitu ja konserve, toiduga leplik.
Fantom asub Tallinnas ja kutsub külla lähemaks tutvumiseks.