Felipe

Felipe
Nimi:Felipe
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA LONTKÕRV FELIPE

See igati vahva ja tore tegelane on Felipe. Tegemist on umbes 4-aastase noormehega, kes saabus Pesaleidjasse 30.03.22 Viljandist. Endalegi jääb selgusetuks, kuidas nii vahva tegelane pole siiani kodu leidnud, kuid ehk pealinna tuuled annavad talle rohkem võimalusi.

Esimese asjana võib silma paista Felipe ilus poolpikakarvaline kasukas. Pealtnäha on tegu tavalise pruunika triibikuga, kuid tema kasukas ja eriti nägu peidab õrna oranži kuma. Veel on tal armsad pisikesed lontkõrvad, mis eristavad seda karvakera suurepäraselt teistest neljajalgsetest. Lõua all kannab härra valget lipsu. Felipe puhul peab arvesse võtma, et ta on Fiv+, kuid see ei muuda oluliselt tema elutegevust. Fivi kohta saab lähemalt lugeda siit->https://www.pesaleidja.ee/.../hea-teada-elu.../id/4

Felipe näol on tegu väga sõbraliku ja paimaia kiisuga. Talle meeldib inimeste tähelepanu väga ja iga silitus läheb talle korda. Me pole veel täpselt aru saanud, kuidas Felipe teiste kasside läbi saab. Vahepeal tundub, nagu poleks probleemi, kuid mõnel muul päeval jällegi on näha rivaalitsemist. Siinkohal mängib palju rolli ka toa jagamine saja teise kassiga. Sellises stressirohkes keskkonnas puudub ju igasugune isiklik ruum ja privaatsus.

Felipe on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Seega kui just see lontkõrv Sulle huvi pakub, siis tutvu loomasoovija tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ , täida ankeet ja me võtame Sinuga ühendust!