Felix

Felix
Nimi:Felix
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGE SUUREM SÕBER FELIX OTSIB OMA ISIKLIKKU PAIKÄTT!

 

See imeilus must-valge kassipoiss on 2015. aasta juunis sündinud inimlemb Felix. Armas Felix kolis Kohilast Pesaleidjasse 22.06.2020 tänu toredatele sõpradele Loomapäästegrupi MTÜ-st. 

Felix elas üle autotrauma Kohilas ning veetis mitmeid päevi Loomade Kiirabis, et tagakeha uuesti alla saada ja olukord stabiilseks saaks. Tänaseks on Felix õnnetusest ilusti taastunud ja jookseb mööda vabapidamistuba ringi nagu miska. Hetkel Felix riiulitele ja turnimispuudele ei hüppa ning väldib kõrgustes turnimist, kuid arvestades seda, et ta ei suutnud pärast avariid korralikult püstigi tõusta, on Felixi tagakeha ikka väga hästi paranenud, sest põrandal hullab ta nagu tuulispask. 

Felix on tõeline inimlemb ning sobib ideaalselt perekonda, kus paitustest puudust ei tule. Felix oli kunagi kodukass, kuid kahjuks tema pere otsustas temast mitte hoolida ning niiviisi armas must-valge poisiklutt läbi halva õnnetuse meie hoole alla jõudiski. Felix on tõesti imeline seltsiline, kes armastab inimesi väga: talle meeldib inimese lähedal püsida ja teeb kõike, et huvitavalt kahejalgselt kiidusõnu ning tähelepanu. Felix sobib inimestele, kes soovivad kassi, kes on kohe sõbralik ja aktiivne. 

Felix-poiss on silmipimestavalt ilus tegelane. Tema puhevil must-valge kasukas on lausa uskumatult pehme. Tal on imeilusad erkrohelised silmad ning vurrud, mis on nii pikad, et ulatuvad Tallinnast Võrru! Lisaks ei tasu tähelepanuta jätta Felixi imearmast heleroosat nöbinina! 

Felixil on uuele kodule väike üllatus ka varuks! Felix ütles, et ega ta tühjade käppadega ta koju ei kavatse minna ning endaga võtab ta kaasa vahva kingikoti ProPlanilt, et uus elu veel toredamalt algaks!

Kui just sina soovid oma ellu maailma kõige paremat sõpra Felixit, siis vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest!", tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet ning Felixi vabatahtlik võtab sinuga varsti ise ühendust!