Felix

Felix
Nimi:Felix
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

FRAKIGA KASSIPOISS FELIX VÕTAB ELU LENNUKALT

Saage palun tuttavaks Felixiga Jõelähtmelt, kes saab mais 1-aastaseks. Felix ei ole hurmurina veel täiesti õide puhkenud, sest ta on noor ja ebakindel, kuid andke aega ja hoidke alt. Lennukate liigutuste ja uudishimust võbelevate vurrudega poiss saabus Pesaleidjasse kuu aega tagasi. Vaata videot ja arva, kes võidab jõllitamisvõistluse:) https://streamable.com/iqss9d Peab ütlemata, et ta on end kassitoas hästi sisse seadnud. Toimetab ringi, uudishimutseb ja saab vahel mõne vanema ja domineeriva kassihärra käest oma uudishimu tõttu sugeda nii, et karvad lendavad. Kui segadus on lahendatud, kalpsab Felix hoogsalt edasi. Felix siin ja Felix seal!

Felix on inimeste suhtes väga uudishimulik. Pai ta veel ei julge vastu võtta ja pasteediampsu ahvatlusele võitleb ka vurre krussitades vastu. Aga ta murdub varsti, küll ta murdub! Isegi kõige karastunumad kassisüdamed ei suuda pasteediboikotti kaua läbi viia. Ja siis on uks lahti Felixi südamesse ja temast saab ilma igasuguse kahtluseta nurruv vurruline.

Felix on nunnu kassipoiss ilusas frakis. Tal on pikakarvaline kasukas, mis läigib nagu asfalt pärast suvevihma, ja veel imelisemad lokitud vurrud. Peale selle oskab ta teha suuri imestunud silmi, millel kohe tuleb end lasta võluda. Felix on kastreeritud, saanud parasiiditõrje, kiibitud ja vaktsineeritud.

Kas oled Felixist võlutud? Tule Felixile appi ja paku talle kodu! Palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!