Fellin

Fellin
Nimi:Fellin
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KES PÄÄSTAB FELLINI PUURIELUST?   

Pikakarvaline Fellin saabus meie juurde 30.03.2022 MTÜ-st Paikass ja on nüüdseks oodanud kodu juba peaaegu terve aasta. Tegemist on suhteliselt noore isakassiga, kes on sündinud aprillis 2018. Arstime teda, et ta pääseks puurist, kuid tema haiguste põhjus on paljuski hingeline. Fellin ei ole lihtsalt õnnelik. Enamiku ajast istub Fellin oma puuris nagu hunnik õnnetust, stressab, talub ravisid ja kannatab hingevaeva käes. Aga kuidas tuua õnn Fellini südamesse? Kas tema pikk ootus ei lõppegi? On ta tõmmanud tühja loosi?

Fellin on majesteetlik ja väärikas loom, kel on imeline, kohev kasukas ja smaragdrohelised silmad. Ta vaikselt harjub inimestega ja talle saab pai teha: eriti meeldib talle krae kõhvitsemine ja peamassaaž. Jah, Fellin võib alguses veidi vastu uriseda, kuid ta ei hammusta, ta ei löö ja paide peale ta leebub. Fellin maiustab julgelt käest; eriti on oodatud pehmed maiused ja pasteedid, sest ta jäi põletiku tõttu oma hammastest ilma. Hammaste kaotus ei ole kassi jaoks maailmalõpp, sest kass saab väga edukalt süüa ilma hammasteta, muuhulgas ka krõbinaid. Fellinil on vaja leida endale leplik ja rahulik kodu, saada tagasi eneseväärikus ja kogeda kuninglikku kohtlemist ning usume siiralt, et teda vaevavad tervisehädad taanduvad ja ta saab elujõu tagasi.

Nii et palun tule seda parimates aastates kassiisandat meie juurde Pesaleidjasse vaatama!  Tule meile appi ja päästame koos Fellini õnne!