Fellin

Fellin
Nimi:Fellin
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PÄÄSTAME FELLINI ÕNNE JA TERVISE!

Pikakarvaline Fellin saabus meie juurde 30.03.2022 MTÜ-st Paikass. Tegemist on suhteliselt noore isakassiga, kes on sündinud aprillis 2018. Arstime teda, et ta pääseks puurist, kuid tema haiguste põhjus on paljuski hingeline. Fellin ei ole lihtsalt õnnelik. Enamiku ajast istub Fellin oma puuris nagu hunnik õnnetust, stressab, talub ravisid ja kannatab hingevaeva käes. Aga kuidas tuua õnn Fellini südamesse? Kas tema pikk ootus ei lõppegi? On ta tõmmanud tühja loosi?

Fellin on majesteetlik ja väärikas loom, kel on imeline, kohev kasukas ja smaragdrohelised silmad. Talle meeldib tähelepanu ja suhtlemine: eriti meeldib talle, kui pikalt tema kraed sügatakse. Fellin maiustab hea meelega käest midagi pehmet, olgu siis maiuseid või pasteeti, sest ta jäi põletiku tõttu oma hammastest ilma. Hammaste kaotus ei ole kassi jaoks maailmalõpp, sest kass saab väga edukalt süüa ilma hammasteta, muuhulgas ka krõbinaid. Fellinil on vaja leida endale leplik ja rahulik kodu, saada tagasi eneseväärikus ja kogeda kuninglikku kohtlemist ning ehk tema tervis paraneks ja ta saaks elujõu tagasi.

Palun tule seda parimates aastates kassiisandat meie juurde Pesaleidjasse vaatama!  Tule meile appi ja päästame koos Fellini!