Fianna

Fianna
Nimi:Fianna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TULESÄDE FIANNA KEPSUTAKS KOHE OMA KOJU! 

Nooruke, aastane Fianna on heatahtliku loomu ja graatsilise välimusega kassineiu, kes kolis Pesaleidjasse Jõelähtmelt 2023. aasta jaanuaris. Nüüd katsub ta oma õnne kodu leidmisel. Meie loodame, et kassikese lootus täitub veel enne jaani. 

Tegemist on vürstinnaliku kassiga, kelle keha katab maagiline mustjas pikakarvaline kasukas. Krael ilutseb puhvis valge karv. Ning valged sokid on tal vahvad ja karvased. Fianna sügav pilk tekitab mitmeid tundeid. Ühelt poolt aukartust, sest Fianna puhul on tegemist uhke kaslasega, kuid teiselt poolt on näha, et neis sügavates silmades on peidus igatsus. Fianna armastab kõhvitsemist ja paisid (vaata siit ja siit). Ta on ka mängu sõber (sulemäng läheb hästi ja väga hästi). Teiste kassidega on Fianna sõbralikes diplomaatilistes suhtes ja võib arvata, et talle isegi meeldiks see, kui kodus ootaks teda ees mõni karvakrae.

Fiannal on tehtud kõik kohustuslikud protseduurid ja ta on valmis kohe oma koju kolima. Kui Fianna läks Sulle südamesse, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!