Fifa

Fifa
Nimi:Fifa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

IMELINE FIFA OTSIB SAMAVÄÄRSET OMA INIMEST!

Fifa saabus meie juurde augustis Pakri varjupaigas, koos mitmete oma sõpradega. Fifa on tegelikult oodanud oma päris isiklikku kodu palju kauem. Seda kui kaua päriselt, ei oska me täpselt kahjuks öelda, kuid võib arvata, et ilmselt ei ole Fifal oma inimest mitte kunagi olnud. 

Fifa on oma iseloomult äärmiselt õrnahingeline ning natukene tagasihoidlik. Ilmselt ei ole minevikus inimesed kuulunud Fifa number üks lemmikute hulka ning seetõttu ei ole pisikene kaunitar inimestega veel eriti kontakti saanud. Samas ei ole Fifal võimalik väga vajalikku 1:1le inimesega igapäeast kontakti hetkel ka kassitoas saavutada, sest lisaks Fifale on kassitoas veel 260 kassikest, kes vajavad inimeste igapäevast tähelepanu. Seega ongi Fifa ainukeseks võimaluseks inimesega harjuda alles oma päriskodus, isiklike inimestega ning kindlasti keskkonnas. 

Kuna Fifa ei ole kuri kass ning sobib väga hästi ka teiste loomadega, siis Fifa jaoks ei ole tarvis väga suuri eritingimusi. Oluline on, et see ilus kolmevärviline kassikene saaks elada tubast elu ning stabiilses keskkonnas. Seega, kui just sina oled see inimene, kes saaks Fifale pakkuda sobilikku kodu, siis vajuta siin samas lehel "Soovin seda loomakest" ning tule Fifale külla!