Filifjonka

Filifjonka
Nimi:Filifjonka
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Armas Filifjonka leidis omale armastava kodu! ????
Mai 2019

Filifjonka on noor emane imeilus kolmevärviline kassipreili, kes on kogu oma elu veetnud Paide kandi maakohas tänavakassina. Filifjonka korjati heade inimeste poolt koos oma pesakonnaga üles juunis 2017 ja nii sattus ta Pesaleidja hoole alla. Lisaks oma neljalele lapsele, võttis ta omaks ja imetas kasulastena veel kahte kassipoega, kes olid oma ema poolt hüljatud.

Filifjonka on noor ja uudishimulik kass, kellest on näha, et ta õpib ruttu ja harjub uute olukordadega kiiresti. Hoiukodus õppis ta kiiresti, et inimesed ei soovi talle midagi halba ja tuli voodi alt välja ja hakkas kassilapsi imetama igal pool mööda elamist, kus aga juhtus. Filifjonka laseb endast ülegi astuda ja magab rahulikult edasi. Vahel suurema müra või kolina peale ta ikka ehmatab ja põgeneb siis voodi alla, aga varsti on ta sealt ka jälle väljas.

Kui Filifjonkale süüa pakkuda, unustab ta kõik ümbritseva ning siis saab ka juba tema pehmet kasukat paitada. Kui hoiukodu inimesed midagi väga head söövad, ronib Filifjonka aeg-ajalt lausa sülle, sest no nii tahaks selle maitsva toiduni ulatuda.

Kassimänguasjadega mängimist ja elust mõnu tundmist Filifjonka alles õpib. Päris oma kodu pole Filifjonkal kunagi olnud.

Kui teil on soov armsale Filifjonkale kodu pakkuda, siis palun täitke meie loomasoovija ankeet ja teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust. Preile võtab koju kaasa ka kingituse Pro Planilt.