Filip

Filip
Nimi:Filip
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

09.03.2020.a. Filip on juba kolinud enda koju!

ILUDUS FILIP IGATSEB KODUSOOJUST

Filipi suhtlemisoskused on äärmiselt kõrgel tasemel. Seda kinnitasid kõik 3 teist kassi samast hoiukodust. Filip leidis igaühega ühise keele, isegi Mishkaga, kes muidu kardab teisi kasse ja eelistab üksi olla. Talle meeldib väga teiste kassidega rääkida, magada, mängida või lihtsalt samas toas olla. Inimestega suhtlemist kahjuks Filip veel alles õpib. Hetkel on kuude pikkune tänaval olek teda ettevaatlikuks teinud.

Päriskodus Filip kindlasti avaneks ja õpiks pai-sessioonidest uuesti rõõmu tundma. Aga kassikese silmist on juba praegu näha, kui tänulik ta võimaluse eest tänavalt pääseda on. Kahjuks ei saa iludus praeguses peatuspaigas olla kaua ning edasi pole tal minna enam kuskile...

Filip sattus Pesaleidja hoole alla kaunite tänavakasside poolest tuntud Mustveest. See pisut õnnetu olemisega kassinoormees asus elutsema ühe pere hoovi eelmisel suvel ning kuidagi lahkuda enam ei tahtnud. Kassikest sai imetleda vaid eemalt ning talle lähenedes ta kaugenes. Keegi seda iludust omaks ei tunnistanud ja nii ta siis ootas seal hoovi peal võimalust. Võimalust saada sooja. Sügisel õnnestus see tegelane aga kinni püüda ning ta rändas Tartusse, kus sai kastreeritud, kiibitud ning läbis parasiiditõrje. Nagu ehtne kodukass juba. Passi sai sünniaastaks märgitud 2016. Seega igati noor kassipoiss.

Kui sa tunned, et sooviksid sellele armsale kiisupoisile pakkuda päriskodu, siis täida ära Pesaleidja kassisoovija ankeet ning kassikese käpakäiguga tegelev vabatahtlik võtab sinuga ühendust.

Noo sa vaata vaid teda, selline imekaunis kass oleks ju ometi iga kodu ehteks, eksju?