Finky

Finky
Nimi:Finky
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SAMETINE KASUKAS JA KULDSED SILMAD, mis kiirgavad pesa põhjast vastu, see on meie Finky. Pesaleidja kasvandik alates 13. augustist 2022, mil ta Kiisalt meile saabus. Ta on noor emane siidikäpp, circa 2,5 aastat vana. Ootab kodu, vajab kodu. Ta püüab oma hirmudest lahti saada. Praegu on Finky tavaliselt pessa peitunud ja vait kui sukk. Nii raske on see kohanemine kassitoas. Ja mis inimesed kõikjalt ümber. Aga Finky pole teps mitte lootusetu juhtum. Teda saab võluda apetiitsete kassimaiustega, mida ta väga usinalt sõrme pealt lakub. On tulnud ette päevi, mil Finky lubab ilusti oma kasukakraed kõhvitseda ja see näib talle siis päris meeldivat. Sekka tuleb veel muidugi päevi, mil Finky sööb maiuse ära ja sülitab paiürituse peale tõrva, endal silmad hirmust suured kui tõllarattad. Kassineiu ei ole kuri, üksnes veel aravõitu. Tuleb rõhutada, et ta on kodukassi ettevalmistusklassis ikkagi tubli neljane tüdruk. Progressi on, kuid arenguruumi samuti. Kaasa aitaks üks turvaline, rõõmsameelne ja lahke kodu.

Finky-tibu on imelise pehme süsimusta kasukaga ja üleni mustade vurrudega kiisuke, kes vajab hella perenaist-peremeest. Eks ikka selleks, et kodukassi ettevalmistusklass edukalt lõpetada. Finky on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje ja kiibistatud.

Kui Sa ei suuda Finky suuri silmi unustada, siis tea, et ta ootab Sind Pesaleidjas! Palun tutvu Pesaleidja lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!