Fjara

Fjara
Nimi:Fjara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

August 2018. Fjara on kodus :)

Ceron ja Chat (isased) ning Jardín ja Fjara (emased) on ilusad kiisulapsed, kes on nimed saanud maailma ilusamate mustade rannaliivadega randade järgi, kuigi nende ajutine pere kutsub neid pigem Väike, Karvane, Häbelik ja Mitte häbelik.

Kuigi me nende lugu täitsa algusest ei tea, siis teame, et nad sündisid tänaval ilma inimese hooleta ning inimese hoolde jõudes olid nad üsna täbaras seisus. Fjaral oli silm nii paistes, et päris kindlad me polnud, kas see ikka paraneb, Chat ei söönud ega joonud iseseisvalt ning pidi mitu kurba ööd üksi kliinikus veetma. Ceronil ja Jardínil oli nina vesine, kinni ja muudkui turtsusid, hingata oli raske. Nüüd on nad kosunud ja ootavad suure innuga uusi seiklusi uutes kodudes.

Fjara ehk karvane (Reynisfjara rand Islandil) - tema ei ole algusest peale mitte kedagi mitte kordagi võõristanud. Suurim painuruja, istub meeleldi süles ja üldse meeldib inimese lähedus väga. Mängib nagu kassilaps ikka, kuid oma kolmele õele-vennale jääb natukene kiiruses alla, on aeglasema sammuga, kuid visadus palli tagaajamises on kindlasti suurem.

Oma päriskodu ootab ta Tallinnas hoiukodus ja kui soovid temaga lähemalt tutvust teha, täida meie loomasoovija küsimustik ning hoiukodu võtab Sinuga peagi ühendust!