Fleur

Fleur
Nimi:Fleur
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

FLEUR ON TÕELINE ÕIS IGALE KODULE!

Eelmise aasta lõpus leiti Valga jäätmejaamast sakris karvaga noor emane kass. Räsitud ja rääbakas, aga uskumatult sõbralik. Varjupaigas sai kiisu kasukas kasitud ja selgus, et soraka tänavakassi asemel on Fleur hoopis imekaunis ja kannatliku loomuga nurrumootor. Tema sõbralik loomus lubab oletada, et Fleur on kunagi olnud kellegi kodune lemmik, kes mingil põhjusel ülearuseks osutus. Pesaleidja kassituppa kolis Fleur alles äsja ja kohe esimesel päeval vallutas oma vabatahtliku südame! Seda ei juhtu just sageli, et uustulnukas poeb sülle, küsib pai, lubab oma uhket kasukat kammida ja nurrub ning nurrub...
Fleur on ka väga uudishimulik – tasub kellelgi kassitoa ust paotada, kui kiisu juba välja lipsab. Aga mitte selleks, et põgeneda, oh ei! Fleur lihtsalt tahab teada, mis seal ukse taga on, ja uurida läbi iga vimane kui nurgake kassitoa tagaruumides! Ja ta üldse ei pane pahaks, kui vabatahtlik talle järele ruttab ning ta süles kaaslaste juurde tagasi viib. Eks see uks paotub ju jälle ja siis saab uuesti põnevat uurimismängu mängida. Tundub, et inimesed pakuvad Fleurile suuremat huvi kui teised kassid, aga mingi kraakleja ta küll ei ole. Las need teised kassid olla ka, pole probleemi.
Fleur oleks iga kodu ehe – ta armastab inimesi, ei karda lapsi, on lustakas ja kaunis. Ehk on see just Sinu pere, kes endale sellist kaunitari ihkab?
Fleur on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja ka kõik parasiidid on tõrjutud. Ja kojuminekul saab Fleur kaasa ka väikse kingipaki Royal Caninilt.

Mai 2018. Fleur läks koju :)