Flora

Flora
Nimi:Flora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ANNA ARMSALE FLORALE VÕIMALUS END AVADA!!
Flora saabus Pesaleidjasse 09.06.2022 Viljandi varjupaigast. Seal ta sai olla umbes kuu, mille jooksul sai ta seal ka oma pojad üles kasvatatud. Karvkate on tal ilus kolmevärviline ja kasvult on ta kassipoja mõõtu, kuna jäi tiineks väga noorelt. Sündimise ajaks pakutakse talle 2020 aasta novembrit.
Kui Flora saabus meile, oli tal juba üks silm puudu ja me ei tea, mis temaga juhtus. Kuid ilmselgelt oli kogemus väga traumeeriv ja näitab seda välja ka inimeste peal. Kui läheneda, siis peamiselt küll jookseb ära, kuid kui selleks vajadus, kaitseb end susina ja ka käpalöögiga. Samuti ei tunne ta hetkel suurt huvi ka sulepulga vastu, selle asemel pigem jälgib kindla pilguga inimest teisel pool otsas.
Hetkel, mis Flora kõige rohkem vajaks on inimest, kellel on aega ja kannatust varuda küllaga. Kedagi, kes saaks aru tema seesmisest murest ja hirmust ning annaks talle harjumiseks nii palju aega kui ta seda ise vajab. Samal ajal ka kindlasti pidevalt tegeledes temaga, et vaikselt õpetada talle kui head inimesed tegelikult olla võivad.
Floral on tehtud kõik vajalikud asjad kolimiseks. Ehk ta on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitide vastased tõrjed. Kui soovid olla see õige inimene Flora jaoks, tutvu tingimustega, saada talle ankeet ja kutsume sind üsna pea talle ka külla!