Ford

Ford
Nimi:Ford
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE FORD RALLIB SAJAGA!


Nädal tagasi saime appihüüde Lõuna-Eestist – Taagepera lossi lähistel on ühe memme koduõue visatud väike kassipoeg. Just nimelt visatud, sest ümbruskonnas teadaolevalt üheski peres kassipoegi kasvamas pole. Ja imekaunis vesihalli pikakarvalise kasukaga kassipoeg on väga inimsõbralik ja julge. Tänaval sündinud kassipojad, kellel pole inimesega kokkupuuteid olnud, kipuvad metsistuma juba kahe-kolme kuu vanuselt. Aga Ford on umbes pooleaastane. Seega – keegi suutis olla nii julm, et viis kassipoja keset talve üksiku memme hoovi, et las korjab üles...Paraku – memmel endal mitu kassi ja  jaksu kassipojaga jändamiseks ka napib.
Aga Ford poleks Ford, kui ei suudaks lahendust leida ja nii võlus üks ja ainuke kehvake pilt pealinnas elava hoiuperenaise südame ja leidus ka lahke pere, kes Fordi Tallinna sõidutas.
Juba esimesel õhtul vaatas Ford uue peakorteri üle, tutvus koduse kassi ja hiigelsuure koeraga ja kiitis kõik heaks. Lõppude lõpuks on mänguseltsilised ju peaaegu kõige vahvamad asjad üldse! Ja nii ta kihutabki ringi, hüppab ja kargab, tormab üle suure koera ja kui aega saab, siis nurrub ennastunustavalt. On täiesti nõus tulema sülle ja naudib paisid, noh ikka siis, kui mängimisest aega üle jääb või tukastus parajasti peale tuleb.

21.02.18 Ford on oma uues kodus :)