Fossiilia

Fossiilia
Nimi:Fossiilia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE MÄNGUHIMULINE FOSSIILIA OTSIB PESA! 

Fossiilia kolis Pesaleidjasse Paldiskist 2023.aasta jaanuaris koos oma venna Kiriga. Aasta Pesaleidja hoole all, mille hulka kuulub ka mitu kuud hoiukodudes elamist, on muutnud kassikese palju julgemaks kui ta alguses oli. Kiisu on sündinud umbkaudu 2020 aasta suve lõpus. Hetkel peatub ta Tartus Pesaleidja hoiukodus, kus ta hullab oma mänguasjade ja toaka(a)slasega ringi.

Tegu on väga ilusa koheva karvkattega kiisupreiliga ning see kasukas kutsub paitama vägagi! Ta on järsemate liigutuste suhtes pisut ettevaatlik, kuid paisid ja sügamist armastab ta meeletult. Koju jõudes või hommikul voodist tõustes tunned juba, kuidas siidine kasukas silitamist nuruvalt vastu sind hõõrub. Kohe, kui käsi puutub pead, on nurrumootor ka käivitatud. Fossiiliale meeldib väga mänguasjadega hullata. Samuti kuulub tema lemmikute vabaaja veetmise viiside hulka aknalaual istudes väljas toimuva jälgimine. Hoiukodus avastas Fossiilia imemasina, milleks on televiisor. Ta istub teleka ette maha ja jälgib suure huviga nii linnuvideosid, kui ka teleseriaale või lihtsalt reklaame. Selle vahva kiisuga igav kindlasti ei hakka. Teiste kassidega on Fossiilia koos elanud nii kassitoas kui ka hoiukodudes. Kolimisel vajab ta lihtsalt uute vurrulistega tutvumiseks veidi aega. Selles osas on Pesaleidja kassikese soovijatele igati abiks ja jagavad vastavaid juhiseid. Kui aga esmane tutvus tehtud, algab mängutrall, mis pannakse pausile vaid söögi ja magamise ajaks.

 

Kui Sa soovid omale imearmsa välimusega pehme karvaga lõbusat kassikest, kes armastab mängida ja kellega saab koos telekat õhtul nautida, siis on just Fossiilia Sinu elust veel puudu!

Fossiilia on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed.

Kui näed Fossiilias oma uut pereliiget, siis vajuta "Soovin seda loomakest" nupule, tutvu loomavõtu tingimustega, täida loomasoovija ankeet ning Pesaleidja võtab Sinuga ise peatselt ühendust!