Fransesca

Fransesca
Nimi:Fransesca
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Fransesca leidis oma kodu!

Tere! Mina olen pontsakas printsess Fransesca, ilusates kilpkonna värvides ja valge kurgu (ja kõhu)alusega umbes 3-aastane emane kiisuke.

Oma tee Pesaleidja kassituppa leidsin 2017. aasta alguses keset talve. Kuna eelnevalt olin jõlkunud koos teiste emastega tükk aega mööda tänavaid, siis korraga kuskile sooja tuppa saamine tekitas minus suurt segadust. Ühelt poolt oli täitsa tore - toit koguaeg ees ja söö palju ainult jaksad, lisaks katus pea kohal ning külma ja märga ilma vaata vaid läbi akna. Teiselt poolt oli kassitoas ikka natuke hirmus ka. Mingid imelikud kahejalgsed tahtsid mind koguaeg katsuda ja käisid järgi. Ei tea mis neil viga oli… Ma muidugi lippasin nende eest koguaeg ära ja seda veel täitsa edukalt kuni nad tõid välja oma raskekahurväe - konservi. Sellisele asjale ei suuda küll mitte keegi vastu panna ja niimoodi hakkasingi neid imelikke kahejalgseid tegelasi endale lähemalt laskma ning ühtäkki nad polnudki enam nii hirmsad.
 Hetkel viibin Tallinnas ajutises hoiukodus, kus õpin juba kõrgemal tasemel kodu- ja toakassiks olemist. Mul on siin teise kassi näol personaalne õpetaja, kes jagab mulle vajalkke tarkusi. Temaga koos teen praktilisi harjutusi ka. Näiteks oskan ma nüüdseks juba väga hästi mängida - tänava kassina ei osanud ma sellisest asjast undki näha kuid nüüd olen juba tõeline professionaal! Mul on oma mängu kalake mida käpaga õhku üles viskan ja siis sellele järgi/peale hüppan. Nii vahva! Lisaks olen õppinud, et kui pererahvas kööki läheb, siis tuleb kohe jooksuga kaasa minna ja niiiii tugevasti kui võimalik hakata jalgade vastu nühkima  ja kõva häälega teadustama kui ilus, tark ja osav ma ikka olen. Seda trikki kasutades saab päris tihti kõike head ja paremat (sh konservi).
 Minu lemmik aeg on hommikuti. Kui hoiupererahvas ärkab siis lähen neid kohe suure nurru ja nühkimisega tervitama ja jagan üldse palju õrnust ja hellust. Mul on lihtsalt nii hea meel neid jälle peale pikka-pikka  ööd näha. Ka õhtuti jooksen oma mentoriga inimestele uksele vastu. Tunnistan ausalt, olen tihti sel hetkel väga unine  ja üleüldse arvan, et see on veidi koeralik tegevus, aga ka seda mulle õpetati, nii et ilmselt on see kõik vajalik. Ka hoiupererahvale meeldib, et seda teen.
 Iseloomult olen rahulik, malbe ja leebe. Kakelda mulle ei meeldi, pigem lahendan tülid rääkides (loe: mjäugudes). Lisaks olen väga uudishimulik ja õpin kiiresti.
 Usun, et olen kõik esmavajalikud toakassi oskused omandanud ning olen seega valmis päris enda koju kolima. Ootan Sind väga endale hoiukoju külla, kuid esmalt täida kassivõtja küsimustik ning pesaleidjad võtavad Sinuga ühendust.